Assassins Creed II'den taze fragman

Assassin's Creed II'yi merakla bekleyenlerin yüreğine az da olsa su serpiyoruz: İşte yeni video...

  • Halil Mollaoğlu
Assassins Creed II'den taze fragman
Assassin's Creed: Ana karakter Ezio'ya dair yeni bilgiler.

Ubisoft, Tokio Game Show etkinliğinde Assassin's Creed II'den sahneler içeren bir fragman gösterdi. Fragmanda özellikle ana karakter Ezio'ya dikkat çekiliyor. Oyunun 19 Kasım 2009'da PS3 ve Xbox 360 için çıkması bekleniyor. PC sürümü ise 2010'un başında gelecek.

Assassin's Creed II'de oyuncu, Rönesans devrinde İtalya'nın birbiriyle rekabet eden yönetici aileleri tarafından ihanet edilen asilzade Ezio'yu canlandırıyor. Ezio'nun intikam arayışı oyuncuyu destansı bir hikayenin içine çekiyor. Devasa, açık dünyası, yeni oyun öğeleri ve birçok yeni silahıyla ilk oyunun hayranlarını ve yeni oyuncuları kendine çekmesi bekleniyor.

CHIP TV'de yeni fragmanı seyredebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

super yaaa hadı yaa gelsınde oynuyalımmm:((((

adamları mıhlarken ki hareketler süper olmuş bir de şu çatıdan koşarak atlıyor uçuyor ya kanatla o sahnede çok gerçekçi çok güzel ellerine sağlık bu adamların

Ilk oyunu oynarken %20'ye kadar gelip sildim sonra. O kadar bile zor dayandim, oyunda grafikler iyi de gerisi bos. Yarim saat sonra hersey ayni gelmeye basliyor. Gorevler ayni, yapilanlar birbirine cok benziyor. O kadar bekletip beklentileri bosa cikaran bir oyun olmustu benim icin.

vallaha müthiş olmuş ayrıca adam suikastçı dünyayı kurtarmasını falan mı bekliyosunuz tabi ki aynı olacak görevler sanki diğer oyunlar çok yaratıcı

Sen de yorum yaz