Assassin's Creed: Syndicate geliyor!

Assassin's Creed serisi, Syndicate ile geri dönüyor. Peki Syndicate'te bizi neler bekliyor?

  • Levent Öztürk
Yeni Assassin's Creed oyunu duyuruldu...

Ubisoft, tropik denizleri ve korsanları bir kenara bırakıp, daha modern bölgelere geri döneceğini açıkladı. Assassin's Creed serisinin bir sonraki üyesi Endüstri Devrimi sırasında, Londra'da geçecek.

PlayStation Blog'da belirtildiğine göre Assassin's Creed: Syndicate bu kez Jacob ve Evie Frye adlı ikizlerin çevresinde geçecek. İkizler, kendilerini giderek zenginleşen endüstriciler ve çabalayan, fakirleşmiş çalışan sınıf arasındaki savaşın ortasında buluyorlar.

Seride Londra Köprüsü, Big Ben ve Londra Kulesi gibi Londra'nın simgesel mimarisinin içerisinde gezilmesine imkan tanınarak, bir nevi öze dönülüyor. Ubisoft tarafından bu oyunun geçtiği alan "bir Assassin's Creed oyununda yaratılan en büyük, en modern açık-dünya şehri" olarak tanımlanmakta.

Oyun, Ubisoft'un Quebec stüdyosu tarafından geliştirilecek ve başka sekiz Ubisoft stüdyosu tarafından da desteklenecek: Ubisoft Singapore, Ubisoft Annecy, Ubisoft Montpellier, Reflections, Ubisoft Chengdu, Ubisoft Shanghai ve Ubisoft Kiev.

Ubisoft'ta kreatif direktör olan Marc-Alexis Côté'nin söylediğine göre Assassin's Creed: Syndicate iki yıldır geliştirilmekteydi ve PS4 ve Xbox One için 23 Ekim 2015'te yayınlanacak. Kısa bir süre sonra da oyunun PC sürümü sunulacak...

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

hala oynanıyor mu bu birincisinin aynısı olan oyun?

makyajla senaryoyu değiştir sür piyasaya para para para. ubisof kadar para düşkünü bi firma yok.

Fx-6100 işlemci ve r7 265 bu oyunu kaldırmıyor overclcoklu olduğu halde işlemci alacaklar en az fx-8300 ve ekran kartı alacaklar en az r9 280x fercih etsin..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play