Asus MK241H: Chat merkezi olarak 24 inç TFT

Asus geniş multimedya yelpazesine sahip bir TFT monitörü piyasaya sürdü...

Asus MK241H: Chat merkezi olarak 24 inç TFT
MK241H: Webcam ve hoparlörlü 24 inç ekran.

Asus firması MK241H ile 24 inç boyutunda, HDMI bağlantısı olan ve 1,3 Megapiksel bütünleşik webcam'i olan bir monitörü piyasaya sürüyor. Çözünürlük değeri ise maksimum 1920 x 1200 piksel.

Asus tepki süresi olarak 2 ms veriyor. Parlaklık değeri 400 cd/m2. Kullanıcı HDMI dışında monitörü DVI-D (HDCP'li) ve D-Sub girişleri ile PC'ye bağlayabiliyor. Donanımsal özellikler arasında hoparlör, kulaklık ve mikrofon var. Cihaz bu sayede video konferansları için çok elverişli oluyor. Cihaz şu andan itibaren piyasaya sürüldü. Fiyatı ise yaklaşık 480 Euro.

Bilgi için:
ASUSTeK COMPUTER - 0216 521 47 25

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

24'' boyutuna ve özelliklerine rağmen fiyatı uygun gibi gözüküyor. Üzerine Asus kalitesini de koyarsak gerçekten iyi bir fırsat denebilir.

24'' fiyatları düşmeye başladı..

NEREDEN ALDINIZ BUNU FİYATINI? BEN ASUSTeK COMPUTER İ ARADIM YETKİLİLERLE GÖRÜŞTÜM NE NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAĞINI NE DE FİYATINI BİLMİYORLAR?? BARİ FİYATINI YAZMIŞSINIZ NE ZAMAN ÇIKACAĞINI DA ARAŞTIRIN...

Şuan için 675$ + KDV den satılıyo...

bu ekran ayrıca FULL HD teknolojisindedir arkadaşlar. piyasada benim araştırıp bulabildiğim sadece 3tane FULL HD özellikli monitör var. birisi bu. diğeri ben-Q ama hiç biyerde göremedim. bide I-AOv gibi???? bi japon markası varmış.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir