Asus'tan kablosuz alan genişletici!

Evinizde ve ofisinizde kablosuz ağınızın erişemediği "ölü alan" sorununa çözüm sunan ürün satışta!

Tek dokunuşla zahmetsiz kurulum

Tek dokunuşla zahmetsiz kurulum

Tek dokunuşla zahmetsiz kurulum ve kullanıcı dostu sinyal göstergesi

RP-AC52 kablosuz alan genişleticiyi yönlendiriciler ve diğer cihazlarla eşleştirmek için tek yapmanız gereken RP-AC52'de ve yönlendiricide bulunan WPS (Wi-Fi korumalı kurulum) düğmesine basmak. Kurulumu tamamlamak işte bu kadar basit. WPS, ASUS ve diğer markaların yönlendiricileri ve modem yönlendiricileri ile uyumludur. RP-AC52 bir kez yönlendirici ile eşleştikten sonra tamamen şeffaf olarak çalışır, kablosuz cihazlar Wi-Fi ağına her zamanki gibi bağlanmaya devam ederler. LAN portu ile bir bilgisayar veya laptop arasına ağ kablosu bağlayarak RP-AC52'yi el ile yapılandırmak da mümkün.
Cihaz, sinyal kapsama alanını genişletebilmek için kablosuz yönlendiricinin çalışma alanı içinde yer almalı ve en iyi performansı elde edebilmek için yönlendiriciden gelen sinyal seviyesi iyi olmalıdır. Kullanıcıların en ideal konumu belirlemelerine yardımcı olmak için RP-AC52'nin ön panelinde LED sinyal gücü göstergeleri bulunuyor. Evinizde kusursuz bir Wi-Fi ağı kurmak için göstergeleri kullanarak RP-AC52'yi en uygun yere yerleştirdiğinizden emin olabilirsiniz. Dahası, çekici görünümlü RP-AC52'nin dahili gece ışığı özelliği, yumuşak bir beyaz aydınlatma sunuyor.

ASUS AiPlayer uygulaması ile müzik akış

RP-AC52 kablosuz alan genişleticinin özel AiPlayer uygulaması sayesinde evinizin her yerinde müzik dinleyebilirsiniz. RP-AC52'nin 3,5mm ses çıkış jakını hoparlörlere veya ses sistemine bağlayarak müzik parçalarını kablosuz olarak kaynak aygıtlarından ağdaki bilgisayar, laptop, cep telefonu, Android ve iOS aygıtlarına iletebilirsiniz. AiPlayer'ın sahip olduğu Internet Radyosu ile RP-AC52 aracılığıyla sevdiğiniz online radyo istasyonlarını kablosuz olarak dinleyebilirsiniz. Üstelik AiPlayer'ın çoklu-oda özelliği ile müzik parçalarını aynı anda birden fazla RP-AC52 cihazında oynatabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Cozummu guldurmeyin beni adamlarin asus tableti 3 metreden cekmiyor asus ona çözüm bulsun ilk once

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Tek dokunuşla zahmetsiz kurulum
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir