Asus'tan çok ince mobil DVD-RW!

Asus'un yeni mobil DVD yazıcısı sahip olduğu incelikle şaşırtıyor. İşte yer kaplamayan bir DVD-RW...

Asus'tan çok ince mobil DVD-RW!
ASUS Ultra İnce DVD-RW

ASUS, gezgin PC kullanıcıları için yer kaplamayan şık bir harici DVD-RW sunuyor. ASUS'un ultra ince harici DVD-RW sürücüsü 14mm'lik boyutu ve hafif yapısıyla yüksek derecede taşınabilirlik sunuyor. USB üzerinden çalışan ASUS harici DVD-RW, geliştirilmiş optik medya özellikleriyle ve etkileyici estetik görünümü bir araya getiriyor.

Çok ince ve kompakt kare şekli ile harici optik sürücülerin büyük ve sade görünümünden ayrılan ultra ince harici DVD-RW, yeni tasarımıyla herhangi bir çantanın içine kolayca yerleştirilebiliyor. Kompakt özelliğinin yanısıra iyi bir güvenilirlik sunan ASUS ultra ince harici DVD-RW, her bir ana format için DVD ve CD okuma ve yazma desteği içeriyor. Baştan sona parlatılmış alüminyum kaplama sürücüye düzgün ve şık bir görünüm katıyor.

USB kablosu ile doğrudan PC'den güç alarak çalışan ultra ince harici DVD-RW tak-çalıştır özelliği ile herhangi bir Windows PC'de çalışan USB 2.0 arayüzü kullanıyor. Bu sayede dağınıklık yaratan güç adaptörünü tarih oluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

ASUS Ultra İnce DVD-RW özellikleri

ASUS Ultra İnce DVD-RW

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

güzel bir ürün

Bu harici diskleri kullanarak format atabiliyo muyuz acaba, yoksa sıkıntı oluyor mu?
Merak ediyorum dogrusu.

Evet format atılabilir

Dvd RW teknlojisi eskidi Blu ray rw varken bunlara ne gerek var. Standart artık blu ray rw olsun.Siz de piyasadaki blu ray rw ları bir karşlaştırmasını yapsanız da bilgi sahibi olsak.

Formatta sorun olabiliyor Transcend harici DVD-RW ile Windows 7 64bit yuklerken kurulumun baslarinda dvd ile baglanti kopuyor. Belki Win7 64bit bunu butun harici dvd'lere yapiyordur.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play