Asus'tan yeni yönlendirici

Asus, yeni kablosuz yönlendiricisi RT-N16 ile neler sunuyor? İşte kablosuz bağlantıda son ürün...

Kolay Bağlantı: EZ UI

Kolay Bağlantı: EZ UI

ASUS RT-N16 kablosuz modem güçlü grafik sunan kullanıcı arayüzü ile kullanıcılarına kendi ağlarını ve paylaştıkları yazıcıları mükemmel bir şekilde yönetebilme imkanı sunan EZ UI ile birlikte geliyor. EZ UI tam ve kolay kullanılabilen bağlantı özellikleri sunuyor; EZQoS, All-in-one yazıcı, AiDisk, QIS(Hızlı Internet Ayarları), Ağ Haritası, Dr.Surf ve EZ MFP, tüm bu özellikler bir tek kullanıcı arayüzü tarafından kontrol ediliyor.

EZQoS özelliği yöneticiye, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre veri transfer akışını kontrol edebilme ve kesintisiz IP telefon ve A/V işlemi düzenlemesine yardımcı olacak farklı band genişlikleri sunuyor. Yazıcı paylaşımı için EZ All-in-one fonksiyonu çoklu kullanıcıya aynı anda yazıcının özelliklerinden faydalanabilme imkanı tanıyor. Şirketler böylece ekstra bir yazıcı sunucusu almadan ekstra bir masrafa girmemiş oluyorlar. Diğer bir ayrıcalıklı özelliği kullanıcılara dosya paylaşımını üç kolay adımda sağlayan AiDisk özelliği.

WPS Desteği ile Güvenli Veri İletişimi
ASUS RT-N16 dahili WPS(Wi-FI Güvenlik Ayarları) ile veri güvenliğini maksimumda tutuyor. Tüm verilerin izinsiz olarak bir yabancı tarafından görüntülenmesini engellemek amacıyla otomatik olarak şifreleniyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir