Asus, yeni nesil Android tabletlerini tanıttı

Asus, yeni nesil Android'li tabletlerini Tayvan'daki Computex fuarında ortaya çıkardı!

ASUS Fonepad serisi (FE375CG / FE380CG)

ASUS Fonepad serisi (FE375CG / FE380CG)

ASUS Fonepad serisi (FE375CG / FE380CG)

En son çıkan ASUS Fonepad serisi (FE375CG / FE380CG), 64 bit Intel Atom Z3560 1.8 GHz dört çekirdekli işlemcileriyle kullanıcılarına, 7 veya 8 inç ekran ile desteklenen güçlü ve etkili bir 3G deneyimi sunuyor.

Dar kenarlara sahip olan ASUS Fonepad serisi, tek elle kullanımı kolaylaştırmak için geliştirilmiş. 7 inç'lik ASUS Fonepad 7'nin (FE375CG) eni 10.9 cm, ASUS Fonepad 8'in (FE380CG) ise 12 cm'dir. Yüzde 72.2'lik bir ekran gövde oranına sahip olan ASUS Fonepad 8, 8 inç'lik ekranıyla kullanıcılara daha geniş bir görüntüleme alanı vadediyor. Bir önceki 7 inç'lik Fonepad'lere oranla daha geniş bir ekrana sahip olan cihaz, neredeyse öncekiyle aynı genişiliğe sahip.

Her iki model de, 1280 x 800 IPS görüntü kalitesi ve ikili ön hoparlörler ile desteklenen ASUS SonicMaster ses teknolojisi sayesinde, kullanıcılarına üç boyutlu bir multimedya deneyimi sunuyor. Cihazlar, yüksek kalite fotoğraf ve video çekimi için 5.0 MP arka kamera ve 2.0 MPön kamera ile birlikte tasarlanmıştır.

Siyah, beyaz, kırmızı ve altın renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek olan ASUS Fonepad serisi, 3G bağlanabilirlik özelliği ve SIM kart yuvalarıyla ön plana çıkıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bu devirde hala flashsiz kamera tam bir fiyasko..

görüntülü aramada yoktur bunda şimdi

benim asusa verilecek param yok .nedeni su 3 veya 4 metreden wlan cekmiyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir