ASUS ROG G750, artık daha da güçlü!

ASUS'un yeni ROG serisi oyuncu dizüstü bilgisayarı, artık daha da güçlü özelliklere sahip!

Yarının teknolojileri, şimdiden...

Yarının teknolojileri, şimdiden...

Yarının teknolojileri, şimdiden...

G750JZ'ye Trinity görüntüleme teknolojisi sayesinde HDMI 1.4 ve DisplayPort 1.2 arayüzleri üzerinden aynı anda üç adede kadar harici ekran bağlanabilir. Bu sayede çoklu ekranda çarpıcı bir oyun deneyimi sunarken film izleme keyfi de yeni bir anlam kazanıyor, hatta oyun esnasında farklı uygulamaları kullanmak da mümkün oluyor. Online oyunlarda kesintisiz bağlantı sağlamak için kablosuz ağ performansı çok önemlidir. Bu nedenle G750JZ, mevcut en iyi kablosuz ağ çözümü olan Killer Wireless-N 1202 ile donatılmıştır. Çift bantlı, çift akışa izin veren MIMO (Çoklu giriş, çoklu çıkış) tasarımıyla G750JZ, 2.4 GHz ve 5.0 GHz frekans bantlarının her ikisinde de 300 Mbps hızlara ulaşan üstün performans sunuyor. Ayrıca dahili Bluetooth, P2P bağlantı için Wi-Fi Direct teknolojisi ve oyunla ilgili veri trafiğini akıllı şekilde önceliklendiren Advanced Stream Detect teknolojisini de G750JZ'nin çarpıcı özelliklerinden birkaçı olarak öne çıkıyor.

Şampiyonlar için tasarlandı

ASUS SonicMaster ses teknolojisi ve Bass Eye dahili subwoofer ile G750JZ, oyuncuyu aksiyonun içine çeken çok zengin 2.1 çevresel ses deneyimi sunuyor. Hassas ses ayarlarına imkan veren ROG AudioWizard yazılımı, beş adet ön tanımlı ses profiliyle tüm çevresel koşullar için en uygun ses çıkışı seçimini kolaylaştırırken kullanıcılara, kendilerine özel ses profilleri oluşturma imkanı da veriyor. ASUS, oyunlarda en iyi ses deneyimini arayan oyuncuların seçiminin kulaklıklar olduğunu biliyor. Bu nedenle G750JZ, 600 ohm dirençlik üst sınıf kulaklıklarla uyumlu, yüksek kaliteli bir kulaklık amfisiyle geliyor.

Oyun tutkunlarının bir dizüstü bilgisayarda hangi özellikleri aradığının tam anlamıyla farkında olan ASUS, alçak profilli gövde tasarımından yansıma yapmayan ekranına, geniş çoklu dokunmatik yüzeyine ve 2.5 mm derinlikte tuşlara sahip beyaz arka aydınlatmalı klavyesine kadar tüm bileşenleriyle en iyiyi arayanlar için üretilen G750JZ ile bu özelliklerin tümünü kullanıcılara sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bi dünya para verip g750 jh cv041h aldık şimdi birde bu çıktı

Yarinin teknolojisine bak: Ciftli MIMO 300, Bende sandim AC... Milattan onceki teknoloji deselerdi daha iyi olurdu, ayrica oyun laptopu degil ne olursa olsun bu ne boyle sirt cantasi gibi, MSI GS70 varken bunu kim alir?

@24 Mar 2014 02:17 Aynen ben de bunu belirtecektim, yarının teknolojisi böyleyse...

Gelelim can alıcı noktaya, fiyat ?

GTx 780 akar,arada iki kat fark var, tabi bu ekran kartının m sürümü olduğunu unutmamak lazım.her zaman pc sürümüne göre %50 performans veriyor.

ya chip editörlerine sesleniyorum buradan herşeyi geçin de bu aletleri tanıtırken özellikle laptop ve tabletlerde batarya sürelerine de değinirseniz sevinirim.tamam asus canavar gibi bir makine yapmış ona ne şüphe ancak dışarıya çıktın elektrik prizi bulamadın veya boş yer yok batarya seni full şarjda en azından 3 -3.5 saat götürür mü?mesele bu

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Yarının teknolojileri, şimdiden...
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir