Asus ve Arena el sıkıştı

Arena ve ASUS distribütörlük anlaşması imzaladı.

Asus ve Arena'dan ortaklık

Ürün portföyüne markaları dahil etmeye devam eden Arena, 2015'in 4. çeyreği itibariyle Tayvan merkezli teknoloji markası ASUS ile PC & AIO ürün grubundan sonra Notebook ürün grubunda da distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında ASUS, ürünlerini, Arena'nın Türkiye genelindeki 20.000'i aşkın aktif iş ortağı aracılığıyla son kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor.

Konuyla ilgili olarak Arena Genel Müdür Yardımcısı Kenan Akbaş, şunları söyledi: "Arena olarak, teknolojiye yön veren dünyanın en önemli markalarından biri olan ASUS ile yapmış olduğumuz işbirliğinden ötürü çok mutluyuz. Üretici ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarından yola çıkarak kurduğumuz, deneyimli kadrolarımız ile ASUS'un yenilikçi son teknoloji dizüstü bilgisayarlarını Türkiye'nin dört bir yanına ulaştıracağız. Bilişim endüstrisinde 2015 yılı zor geçmesine rağmen deneyimli kadrolarımız ve stratejik iş ortaklarımızla birlikte PC pazar payımızı %15'in üzerine çıkartarak, yılın son çeyreğinde ASUS markası ile daha da güçlendik. Bu başarı ile anlaşma imzaladığımız ASUS ürünlerinin pazar payımızı daha da arttırarak %20'nin üzerine çıkarmasını hedefliyoruz. Bu başarıya ulaşmamızı sağlayan bütün iş ortaklarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Yeni yıl da istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürmeyi ve bu birlikteliğin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Son kullanıcı olarak ASUS TEKNOSER & Teleservice servisinden hiç memnun değilim. Siz bu ürünleri ulaştıracaksınız ama müşterilerinizi de bu tamir servislerinizle madur edeceksiniz. Tam 3 kez t. servisine gönderdiğim laptop PC'imin uyku moduna girmeme arıza şikayeti giderilemedi. İade/değişim kapsamında 3. kez servise gönderdim cihazımı, "hiç bir sorun görülmedi" şeklinde servis, rapor düzenlemiş.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost