Asus, Yeni İnce Laptop'larını Tanıttı!

Asus, bu seneki Computex'te telefonları bir kenara bırakarak ince, müthiş laptop'lara döndü!

  • Zeynel A. Öztürk
Asus, Yeni İnce Laptop'larını Tanıttı!

Bu seneki Computex'te yeni ZenFone'lara rastlamadık. Bunun nedeni, Asus'un dört yeni ince laptop'uyla köklerine dönmesi.

Yeni sahneye çıkan Zenbook Pro, güçlü donanımı ince bir tasarımla bütünleştiriyor. Cihaz Intel Core i7-7700HQ ve Nvidia GeForce GTX 1050 Ti ile geliyor. Dünyanın en ince convertible laptop'u olduğunu iddia eden ZenBook Flip S ise 4K ekranıyla eğlenmenize izin veriyor.

Asus'un orta seviyeye yönelik tanıttığı laptop'lar da var. Yeni VivoBook Pro, Intel'in yedinci nesil işlemcilerini kullanıyor ve Nvidia'nın GeForce GTX 1050 grafik yongasına yer veriyor. VivoBook S15'in özellikleri daha da mütevazı ancak Nvidia GeForce GTX 940 grafik yongasından vazgeçmiyor.

Asus'un küçülmekte olan PC piyasasına odaklanması şaşırtıcı ancak firma, yeni ZenFone'unu henüz tam anlamıyla hazırlamamış olabilir. Tayvanlı firma bu sene herhangi bir robot da göstermedi. Zenbo ev robotu geçen sene Computex'in ilgi çeken yeniliklerinden biri olmuştu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ama halen en iyi PC devi Apple ve Asus bence.Biri mükemmel yazılım sunarken diğeri köklü bir donanım üreticisi...

Oyun için alınır mı? (1050Tİ Olanı.)

@30 Mayıs 2017 14:56 Evet alınır, artık eskisi gibi değil, masaüstü 1050 ti ile mobil 1050 ti neredeyse birebir aynı yongalar, aralarında ark yok denecek kadar az ;)

Sen de yorum yaz