ASUS'tan ZenFone'lara 2 yeni sürpriz!

ASUS, düzenlediği etkinlikte, ZenFone telefonlara eşlik edecek 2 yeni ürününü resmi olarak tanıttı.

  • Levent Öztürk
ASUS'tan ZenFone'lara 2 yeni sürpriz!

Eğer telefonların basit LED'ler yerine xenon flaşlar olmasnı hayal ediyorsanız, ASUS'un yeni kararı sizi oldukça memnun edebilir. ASUS'un yeni ürünü ZenFlash, Tayvan'daki ZenFone 2 tanıtımında sürpriz bir duyuru olarak ortaya çıktı ve en azından ASUS telefonlara eklenebilen bir seçenek olacak. Bu flaş, USB OTG ile telefonun arkasına bağlanmakta ve "400 kat" daha güçlü bir aydınlatma sunmakta. Ürünün ASUS dışındaki Android telefonlarda çalışıp çalışmayacağı veya ne zaman, hangi fiyat ile sunulacağı hakkında ise bir bilgilendirme yapılmadı.

Günün ikinci sürprizi ise, dairesel LolliFlash idi. LolliFlash, en temel hali ile bakıldığında kendi bataryasına sahip ve telefonun kulaklık girişine bağlanan bir çift-tonlu LED ışık. LolliFlash ve ana makine arasında bir iletişim bulunmuyor. Yani fotoğraf çekmeden önce ışığı açmak, tamamen size kalmış bir karar olacak. Ayrıca bu ürünün üç renk filtresi – kırmızı, sarı ve mavi – ile beraber sunulacağı da söylenmekte.

ASUS, bir kez daha ürünün ne zaman satışa sunulacağı veya fiyatının ne olacağı hakkında açıklama yapmamış durumda ancak bu basit ürünün çok pahalı olmayacağı tahmin ediliyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Enteresan...

Enteresan yazmış birde. Hiç birşey anlamamış. :)

Enteresan ;)

Enteresan :(

Asus adamdır. Ürünler çok iyi Zenfone 2'yi güzelleştireceklerdir ama Vestel yüzünden sıkıntı çıkacak bize yine. Büyük ihtimalle 1200 lira olacaktır telefon ki 2000 liralık kategoriye girer bu telefon.

@12 Mar 2015 14:13 4 ram zen2 1000 üzerinde olursa kimse almaz,altında oldu mu satışları görün.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play