Atari, giyilebilir teknolojilnin peşinde!

Bir zamanların oyun devi Atari'nin yeni planları, eminiz sizleri de çok şaşırtacak!

Atari, giyilebilir teknolojilerin peşinde

Oyun devi Atari, geleceğe yönelik planlarını açıkladı. Firmanın planları arasında Pong, Asteroids gibi oyunları tekrar yayınlamak ve giyilebilir teknoloji işine girmek var.

En ünlü ve en önemli yapımlarını Android, iOS, PC'ler ve diğer cihazlara getirmek isteyen Atari'nin planlarının en ilginç kısmı, giyilebilir teknolojilerle ilgili. Firmanın planları arasında oyun donanımları da bulunan Atari, "daha sonraki bir aşamada en çok başarı vadeden girişimleri sürdüreceğine" de inanıyor.

Firma, belirli yaştaki oyuncular için hala anlam taşısa da, kumar oyuncularının ve LBGT topluluğunun da ilgisini çekmek istiyor. Dolayısıyla Atari'nin yakın geleceğinde kumar oyunlarının, uygulamalarının ve ticaretin önemi artacak gibi görünüyor. İşin giyilebilir teknoloji kısmının heyecan verici olduğunu söyleyebiliriz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

atari bunu yapar

Pong, Asteroids gibi oyunlar her dönem de oynanacak derecede zevkli ve basit oyunlar. Üstelik tüm platformlara port edilmesi de mümkün. Zaten ortalık bu oyunların klonları ile kaynıyor. Giyilebilir teknolojiye ise şimdilik sıcak bakmıyorum. Wi Fi ve manyetik alan kanser yapıyor derken çalışır durumda o kadar cihazı üzerimde taşımak çekici gelmiyor.

Atari bir şeyi yapmak isteyince yapar bence.

Fahrenheit bir Atari klasiğiydi. Atari zamana yenik düşen yorgun bir savaşcı o kadar.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir