Atlasjet'ten 2D barkod uygulaması!

Atlasjet'in sunduğu "2D Barkod" uygulamasıyla check-in kontuarında beklemek tarih oluyor...

Atlasjet'ten 2D barkod uygulaması!

Atlasjet, sektöre getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Atlasjet tüm tarifeli iç hatlarda geçerli "2D Barkod" uygulamasıyla, yolcularına havaalanında beklemeden uçağa biniş imkanı tanıyor. Online check-in sırasında cep telefonuna sms olarak gönderilen "2D Barkod" ile yolcular, uçuş kartı almadan uçaktaki yerlerini alabiliyorlar.

2D Barkod uygulamasının sektörde bir ilk olduğuna dikkat çeken Atlasjet Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy; "Zamansızlık günümüzde hepimizin ortak sıkıntısı. Biz yolcusunu en çok seven havayolu şirketi olarak, misafirlerimizi uzun kuyruklarda beklemek zahmetinden kurtarıyoruz. Biniş kartına gereksinim duymadan, bagajsız yolcularımıza ise check-in kontuarına uğramadan uçaklarına binebilme imkanını sunuyoruz. Yolcularımıza, Atlasjet ile uçtukları için elde ettikleri ayrıcalıklara bir yenisini daha eklemiş oluyoruz" dedi.

Atlasjet'in 2D Barkod uygulamasına ilişkin ayrıntılı bilgiye, 444 3 387 bilgi hattının yanı sıra www.atlasjet.com adresinden de ulaşılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Tam 8 yil once Almanya'da otobus bileti almak icin bi numaraya mesaj gonderdim onlarda barkod gonderdi benim Sony Ericcson T68i'ye sofor taradi ve bindim.

Türkiye'ye daha yeni yeni geliyor :(

Atlasjet'e de bu yakışır.

Tebrikler Atlasjet, iyi hizmet.

Tebrikler Atlasjet, iyi hizmet.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play