Audi şimdi de bunu yapıyor...

Otomobil devi Audi'nin markasını bir gün böyle bir şeyin üzerinde göreceğiniz aklınıza gelir miydi?

  • Gökay Özbudak

Audi ve ünlü bisiklet üreticisi Renovo güçlerini bileştirdi. Otomobil modelleriyle adından oldukça söz ettiren Audi bu sefer bisiklet yapımına da yavaş yavaş girdi. İkilinin yaptığı bisiklet serisi ahşap ve üç bisikletten oluşuyor; Audi Duo City, Audi Duo Sport ve Audi Duo Road.

Yukarıda gördüğünüz oldukça değişik tasarımının ve fiyatının yanında City ve Sport modellerinde 8 vitesli bir donanım bulunuyor. Oldukça şık ve lüks görünen bisikletler üzerinde duran Audi markasıyla beraber ilginç de bir tasarım oluşturuyorlar.

Yollarda bisikletle gezmek, spor yapmak ve stres atmak için ideal olan bisikletlerin fiyatları ise şu şekilde; City 6,530, Sport 7,350 ve Road 7,460 dolar. Yani Audi markalı bir bisiklete sahip olmak için küçük bir serveti gözden çıkartmanız şart...

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

o nasıl fiyat öyle!

doğan slx`ten daha pahalı :)

delimisiniz o fiyata dandikde olsa bi audi alırsınız

bu bisiklet saatte kaç km hız yapıyor ki bu kadar pahalı:D heralde gelişmiş dişli teknolojisi varr:D

niva 4x4 alınır o fıyata lada niva yenılerı cok ıyıler gecen sene aldık her yere cıkıyor ıkı kapılı ıcıne 5 kısı rahat sıgıyoruz:)

onun yerine audi araba alırım

ilginç hakketen

Ayağımı yerden kessin yeter diyenler için. Tek kötü yanı ikinci el alırken kaç kilometre yapıldığını bilemeden alınacak olması :D

araba satılıyo o fiyata :d

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play