Avea'dan Apple iPad kazanma şansı!

WebOnline İşlem Merkezi'ni kullanan Avea müşterileri, iPad kazanma şansı yakalıyor! İşte detaylar...

Avea'dan Apple iPad kazanma şansı!

Avea'nın yeni WebOnline İşlem Merkezi kampanyası kapsamında Avealılar, 32 GB'lık iPad kazanma şansı yakalıyor. 22 Mart'ta başlayan kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların, 30 Nisan tarihine kadar Avea WebOnline İşlem Merkezi'ne giriş yapmaları yeterli oluyor.

Online İşlem Merkezi'ne giriş yaparak günlük 1 çekiliş hakkı kazanan Avealılar, kampanya süresince toplam 40 çekiliş hakkına sahip olarak hediye kazanma şanslarını artırabiliyor. Kampanya sonunda, kampanyaya katılanlardan şanslı 10 kişi, 32 GB'lık iPad kazanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat; "Avea olarak vizyonumuz müşteriyle temas ettiğimiz her alanda kaliteli hızlı değer yaratan proaktif bir müşteri deneyimi sunmak. Müşterimizi şirketin odağına koyuyoruz ve segmente özel farklılaşan hizmet sunuyoruz. Kurumsal müşterilerimiz içinse özel bir ekibimiz var. Müşterimiz aradığında hep aynı kişiyle konuşmanın rahatlığını yaşasın istiyoruz. Büyük müşterilerimizin kendi yerlerine özel elemanlar da sunuyoruz. Web tarafında sosyal medya için kurduğumuz özel ekibimizle web tarafında yepyeni hizmetleri devreye sokuyoruz. Fatura ödeme ve lira yükleme kredi kartı servisleri, e-fatura servisleri, faturalı hatlara özel yeni çağrı detayı ve kullanım özet raporları servisleri, faturalı, faturasız hatlara özel online numara değiştirme servisi ve faturalı hatlara özel dönem için kullanım bilgi servisleri ile operatörler arasında en pratik şifre servisi uygulaması *952# jetşifre gibi sunduğumuz tüm kolaylıklar müşterilerimiz tarafından çok olumlu karşılanıyor ve talep görüyor." dedi.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play