Avea'dan av avantajlı Galaxy Mini kampanyası!

Avea'nın Samsung Galaxy Mini kampyanyası, avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Avea'dan avantajlı Galaxy Mini kampanyası!

Avea, Samsung ile yeni bir cihaz kampanyası meydana getiriyor. Avea'nın yeni kampanyası kapsamında, müşteriler Samsung Galaxy ailesinin yeni üyesi Mini'ye 24 ay taksitle, 29 TL'ye üstelik 2 yıl boyunca her ay 1 GB internetiyle birlikte sahip olabiliyor.

Sundukları cihaz kampanyalarıyla sektörde öncü olduklarını belirten Avea Ortaklık Yönetimi Direktörü Sertaç Şener, " Avea olarak teknolojiyi yakından takip ediyoruz, yenilikçi ürünler ve farklı işletim sistemlerini desteleyen akıllı telefonları, rekabetçi tekliflerimizle müşterilerimize sunuyoruz. Şimdi de Android işletim sistemine sahip yeni Samsung Galaxy Mini'yi Avea müşterileriyle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Avea olarak önümüzdeki dönemde de sektöre öncülük eden cihaz kampanyalarımızla, müşterilerimize son teknolojiyi en avantajlı fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Samsung Galaxy Mini hakkında

Kolay mobilite ve ergonomik rahatlık için özel olarak tasarlanan Galaxy Mini, zarif ve minimal tasarımıyla gelişmiş akıllı telefon özelliklerini bir arada topluyor. Yan kısmı parlak renkli şeritle desteklenen cep telefonunda dahili olarak bulunan Google hizmetlerinin kullanım rahatlığı telefonu benzerlerinden bir adım ileriye taşıyor. Galaxy Mini, GPS özelliği ile konum tabanlı hizmetlere tam uyumlu olması, mobil sosyal ağ özelliği ve Android işletim sistemiyle akıllı telefon dünyasına giriş yapıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

daha halaa 1 gb interneti çok bişeymiş gibi gösteriyorlar ya pes!!

Galaxy 551 kampanyası yapsalardı keşke. Avea hat almayı da düşünüyordum çok iyi olurdu...

samsungdan bay geldi,adam gibi htc kampanyası istiyoruz

AVEA'LI OLMAK MI, ASLA. ADAMLAR HER TARİFE DEĞİŞİKLİĞİNDE GEÇİLEN TARİFENİN AYLIK ÜCRETİ KADAR PARAYI İŞLEM ÜCRETİ GİBİ ALIYOR.
HERYÖNE TARİFESİ İÇİN AVEA ALMIŞTIM, SONRA KENDİ KAFALARINA AYLIK KONUŞMA SÜRESİNİ AZALTTIKLARI İÇİN KAPIMI AVEAYA KAPADIM.

AVEA MI? ALMAYAYIM, KALSIN.

cihaz 700 liraya geliyor. piyasada 450 lira. bana avea bunu mantikla aciklasin, alayim

kalsın
avea ve türk telekom dan nefret erdiyorum

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play