Avea'dan gençlere özel kampanya!

Avea, gençlere özel kampyanyası "Kantin" ile gençlere konuşma ve hediye fırsatları sunuyor!

Avea'dan gençlere özel kampanya!

Avea, gençlere özel bir projeye daha imza attı. Avea, gençleri şimdi de Kantin'de buluşturuyor. Avea'lı Kantin'e geçen gençler, hem doyasıya konuşma fırsatı hem de hediye kazanma fırsatı yakalıyor.

Avea'nın Türkiye'de bir ilke imza atan Kantin uygulaması ile 1 TL'ye Kantin'dekilerle 2.000 dakika konuşma şansı veriyor. Ayrıca her yöne 300 dakika konuşma, her yöne 3.000 SMS ile 1 GB internet paketlerinin her biri Kantin'de sadece 9 TL'ye sunuluyor. Avea'nın gençlere özel kampanyasından yararlanabilmek için ise Facebook.com/Avea sayfasından Kantin'e katılmak yetiyor.

Üstelik Kantin'e gelen ilk 500.000 genci de bir sürpriz bekliyor. Avea'nın https://apps.facebook.com/avea-kantin/ sayfasından uygulamaya giren gençler, SIFRE yazıp 4362'ye göndererek aldığı hattına özel şifreyi ve cep telefonu numaralarını girerek Kantin'e kayıt olduklarında Kantin'deki diğer gençlerle konuşabilecekelri 2000 dakika kazanıyorlar. Gençler hangi Facebook arkadaşlarının Kantin'de olduğunu Kantin uygulamasından görebiliyor ve o arkadaşlarıyla anında bedava konuşmaya başlıyor.

12-25 yaş arasında gençlere telefonla konuşmanın sınırlarını artıran Kantin uygulaması Avealı olmanın ayrıcalıklarını hediyelerle de yaşama şansı buluyor. Avea Kantin'e 10 arkadaşını getiren ilk 50 kişi, teknoloji harikası Samsung Galaxy Mini'yi hediye olarak kazanıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Cekmedikten sonra bedava olsa ne olurki?

Cekmeyen bir hat mı kaldı allah aşkına saçmalamayın. İlk hattım aveayaydı,Bundan ta 5 -6 sene öncesi yani. hala da aynı numarayı kullanıyorum; fakat hattı turkcell' e taşıdım. Bir kere bile çekmediğini görmedim Avea' nın o yıllarda bile. Sene olmuş 2012 siz hala çekmiyor diyosunuz, yapmayın allah aşkına....

@19 Mayıs 2012 15:27 var kardes hemd3 istanbuldayim

çekemeyen anten taktırsın :))

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir