Avea'dan Hediye İnternet Servisi!

Avea'dan mobil internet alanında bir yenilik daha:
Hediye İnternet Servisi!

Türkiye'de ilk kez, Avea, kendi bakiyesinden internet paketi satın alamayan ya da ödemesini kendi yapmak istemeyen abonelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak Hediye İnternet servisini hizmete geçirdi.

Hediye İnternet Servisi sayesinde Avea müşterileri, arkadaşlarına internet paketi hediye edebilecekler veya kendilerine internet paketi hediye etmelerini isteyebilecekler. Hediye İnternet Servisinden faturalı, faturasız tüm bireysel hat sahibi Avea müşterileri faydalanabilecek. Hediye İnternet Servisi kapsamında, müşteriler ihtiyaçlarına yönelik olarak 100 MB, 250 MB, 1 GB ve 4 GB'lık paketlerden dilediklerini seçebilecek.

Avea müşterileri, "HEDIYE" yazıp, Hediye İnternet göndermek istedikleri kişinin telefon numarasını ve paket miktarını aralarında boşluk bırakarak(örnek; HEDIYE 5551234567 100) 9433'e kısa mesaj göndererek hizmetten yaralanabiliyor. Aynı şekilde Hediye İnternet Paketi istemek için de "ISTE" yazıp internet talep etmek istedikleri kişinin telefon numarasını ve paket miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433'e (ISTE 5551234567 100 şeklinde) göndermek yeterli oluyor. Hediye İnternet işlemleri aynı zamanda, www.avea.com.tr', ve wap.avea.com.tr adreslerinden yapılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

4 gb kota 2 kontör fiyatında ise yararlanırım.
Yoksa değil kontör liramı, günahımı istese yine çalışmam avea-Türk telekom firmalarıyla.

Güzel diyorsun da şu an internete nasıl bağlanıyordun? Umarım uydu üzerinden veya diğer cep telefonu operatörlerindendir; yoksa diğer tüm internet sağlayıcılar zaten tt'ye bağlı. Farkında olmadan taksimetreyi işletiyorsun... :)

--------------------------------------------------------
4 gb kota 2 kontör fiyatında ise yararlanırım.
Yoksa değil kontör liramı, günahımı istese yine çalışmam avea-Türk telekom firmalarıyla.

fiyatı ne kadardır ya ben 1 gb hediye gönderdim bilmeden iş yaptım:((

Bu servis tamamıyla bir tuzak sakın aldanmayın 1gb internet transferi yaptım 29 tl bir ay sonraki faturaya yansıttılar

bn yanlışlıkla yolladım sonra faturaya yansıdı nasıl iptal ettirebilirim

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play