Avea'dan Anneler Günü indirimleri!

Avea, Anneler Günü kampanyasıyla bu markalarda yüzde 50'ye varan indirimler sunuyor!

Markafoni'ye özel indirim ve fazlası

Markafoni'ye özel indirim ve fazlası

Online alışverişin bilinen adresi markafoni.com'dan yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL Avea indirimi

Avea; uygun fiyatları ve zengin ürün çeşidiyle internet üzerinden alışverişin marka adresi markafoni.com işbirliğiyle Anneler Günü'ne özel bir kampanya gerçekleştirdi.

Annelerine, dünyaca ünlü markalara ait giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, spor malzemeleri, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı kategorilerdeki ürünleri en uygun fiyatlarla sunan markafoni.com'dan hediye almak isteyen Avealıları, 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL'lik indirim bekliyor.

Mayıs sonuna kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyen Avealılar, MARKAFONI yazıp; 5060'a mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Annelerin hayatını kolaylaştıran küçük ev aletlerinde yüzde 25, bulaşık makinelerinde ise yüzde 10 Vestel indirimi

Avea, annelerinin mutfaktaki işlerini kolaylaştıracak küçük ev aletleri almak isteyen Avealılar için Vestel'de, seçili küçük ev aletlerinde yüzde 25 indirim imkânı sunuyor. Avea'nın bu özel kampanyası kapsamında, annesini bulaşık yıkama zahmetinden kurtarmak isteyen Avealılar ise, Vestel'den satın alacakları bulaşık makinelerinde yüzde 10 indirimin sahibi oluyor.

Kampanya kapsamındaki Vestel indiriminden yararlanmak isteyen Avealılar, ANNEVESTEL yazıp; 5060ANNEVESTEL boşluk TC kimlik numaralarını yazarak 6606'ya mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor. Vestel'deki indirim kampanyası ise, 31 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerli olacak.'a, Türk Telekomlular ANNEVESTEL boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616'ya mesajı göndererek kampanyaya katılabiliyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

SAMSUNG = AVEA İkisi de çöp

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Markafoni'ye özel indirim ve fazlası
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir