AveaBiz ile arabanız hizmetinizde!

Avea, kurumsal müşterileri için geliştirdiği yeni çözümlerini artık "AveaBiz" platformundan sunacak!

Hakan Kaplan ve Levent Erden'in açıklamaları

Hakan Kaplan ve Levent Erden'in açıklamaları

Gerçekleştirilen tanıtım toplantısında Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan da açıklamalarda bulundu. Kurumsal markanın nasıl olması gerektiğine kurumsal hat kullanıcıları ile beraber karar verdiklerini ve 2010 yılında yaptıkları araştırmaların kendilerine ışık tuttuğunu belirten Hakan Kaplan; "Kurumsal hat kullanıcıları; şirketin çözüm ortağı değil, şirketin parçası olabilecek, daha renkli, sıcak, samimi, içten yaklaşan, onu anlayan ve anladığını gösteren, hem iş, hem de ekonomik boyutta işlerine değer katan bir marka istiyorlardı. Hiç kuşkusuz bu beklentiler gözardı edilemez ve son derece yerindeydi. Tüm organizasyonumuzu, iş süreçlerimizi, müşteriye bakışımız ve projelerimizi bu beklentilerle paralel hale getirdik. Bugün lansmanını gerçekleştirdiğimiz yeni markamız bu anlayışla doğdu. Bu vizyon ve hedef ile 'İşiniz Bizim İşimiz' diyerek yola çıktık ve önemli bir değişim hareketi ile AveaBiz markasını yarattık. AveaBiz markasının renkleri biz olmanın sıcaklığını, samimiyetini ve içtenliğini taşıyor. Yeni markamızın logosunda merkezde bu markanın sahipleri yer alıyor. Markamızın tüm görsel dünyası, iletişim enstrümanları bu bütünselliği taşıyor ve gücünü biz olmaktan alıyor" dedi.

Toplantıda, AveaBiz markasının yaratılış sürecinden bahseden Euro RSCG Türkiye CEO'su Levent Erden de; "Kurumsal alanda yapılan atılımı ve üstün hizmet kalitesini daha iyi vurgulayabilmek için Aveaİş markasını yenileyip tazelemeyi doğru bulduk. Markanın işletmelerle, esnafla, KOBİ'yle kurduğu iş birliğini ve yakınlığı yansıtabilecek; sıcak, dinamik, pozitif bir motto ortaya çıkarmaya odaklandık. Sonuçta 'Her şey bizim için' sloganı ile 'AveaBiz' çatı markasını oluşturduk. 'AveaBiz'deki 'Biz'in müşterilerimizle kurduğumuz iş birliğini, 'yanyana'lığı çok iyi anlattığını düşündük. Avea ile çalışan tüm işletmeler güçlü bir 'Biz' oluşturuyor, tekillik ve yalnızlık ortadan kalkıyor. Marka olmanın yanı sıra bir platform olarak tanımlayabileceğimiz AveaBiz, kendilerini 'biz'in parçası olarak gören isletmelerin sesidir" dedi.

Numarasını AveaBiz'e taşıyan ve 1 yıl taahhüd veren müşterilere, sadece 54 TL'ye şirketiçi 5.000 dk, tüm Avealılarla 5.000 dk ve diğer yönlerle 3.000 dk görüşme süresi sunulacak.

Microsoft Türkiye ile işbirliği çerçevesinde sunulan ve Avealılara profesyonel ofis deneyimini mobil olarak yaşatan aveamail.com servisi, "İnternet Siteniz Avea'dan", Taksitli Araç Takip, BlackBerry 9780, Samsung Omnia 652 kampanyaları, rekabetci Kurumsal SMS teklifleri ile internet dünyasına en uygun fiyatlarla mobil erişimi sağlayan Jet Modem ve Data kampanyalarına da devam edecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Hakan Kaplan ve Levent Erden'in açıklamaları
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir