Avea Mobil Ödeme kullanımda

Avea ve Google İş Ortaklığı ile Avea Mobil Ödeme artık Google Play Store'da.

Avea Mobil Ödeme kullanımda

Avea, Google ile gerçekleştirdiği İş Ortaklığı kapsamında, Google Play Store üzerinden yapılacak uygulama satın alma işlemleri için Avea Mobil Ödeme seçeneğinin kullanıma girdiğini açıkladı.  

Bu yeni işbirliği ile tüm Avealı müşterilerin, Google Play platformundaki içerik ve uygulamaları kredi kartına ek olarak mobil ödeme kanalıyla satın alabileceğini ifade eden Türk Telekom Grubu Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül; "Google ile gerçekleştirdiğimiz bu iş ortaklığıyla Avealı Müşterilerimiz için alternatif bir ödeme seçeneğinin yanı sıra, aynı zamanda hem içerik sağlayıcılar hem de uygulama geliştiriciler için alternatif bir ödeme kanalıyla beraber daha fazla müşteriye ulaşma imkanı sağlamış oluyoruz." dedi.

Google Play Store'dan Android™ cihazlarına uygulama ve içerik satın alan Avealılar, bundan böyle banka ve/veya kredi kartına ihtiyaç duymaksızın sadece cep telefonu numaralarıyla ödemelerini kolayca yapabilecekler.  Bu ödeme yöntemiyle birlikte Android kullanıcıları Google Play Store üzerinden kitap, uygulama ve oyun gibi içeriklere artık Avea hatlarıyla kolayca sahip olabilecekler.

Android cihazlarda alışveriş şimdi Avea güvencesinde

Google Play Store üzerinde Avea Mobil Ödeme seçeneğiyle ödeme yapabilmek için tek yapmanız gereken 'Google Play Store Ödeme Yöntemleri' arasında 'Avea Mobil Ödeme Kullan' seçeneğini seçmek. Avea Mobil Ödeme ile yapılan ödemelerde tutar faturalı müşterilerde müşterinin faturasına yansıtılırken, ön ödemeli hatlarda ise müşterinin mevcut bakiyesinden düşülmektedir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ezik fakirler sevinsin... paranız bitincede alış veriş yapacanız... yazık size...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir