Avea ve Vatan'dan kampanya!

Cep telefonu operatörü Avea ve Vatan Bilgisayar el ele verdi, işte kampanyaları...

Avea ve Vatan Bilgisayar'ın beraber düzenlediği kampanya kapsamında Vatan Bilgisayar Hiperstore'larından, Vatan Notebook mağazalarından, çağrı merkezi veya Vatan Web sitesinden alışveriş yapanlar, alışverişlerinde harcadıkları TL kadar Avea'dan konuşma süresi kazanıyor.

21 Haziran -31 Temmuz 2010 tarihleri arası geçerli olacak kampanyada, ister nakit ister World'e özel 5 taksitle 500 TL ve üzeri alışverişlerde, alışveriş tutarı kadar her yöne konuşma süresi, alışveriş yapılan hatta 12 veya 24 ay boyunca eşit tutarda otomatik olarak yükleniyor.

Kampanyadan yararlanmak için VATAN yazıp 5060'a e kısa mesaj göndermek ve cep telefonuna iletilecek olan özel kodu Vatan Bilgisayar mağazalarında göstermek veya vatan web sitesine şifreyi girmek yeterli.

Avea müşterisi olmayanlar da Vatan Bilgisayar mağazalarında kurulacak stantlarda numaralarını Avea 'ya taşıyarak veya Avea hat alarak kampanyadan yararlanabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

iyi güzelde :D hiçbir yerde çekmeyen bir operatörle nerede konuşuçağız

12 veya 24 ay boyunca eşit tutarda otomatik olarak yükleniyor. veya derken ne demek istiyor yani.

Avea ve Vatan'ın sitesinden araştırdım.
Her ay sadece 1 hafta faydalanabiliyorsunuz.
Ya da benim anladığım bu.

yok daha neler avea birçok yerde daha iyi çekiyor kafadan atmayın yada karalamayın bu operatörlerin sayısı daha da artsa rekabet daha iyi olacak özellikle bize yarayacak

avea nın hiçbir yerde çekmediğini söyleyenler hala ilk çıktığı tarihlerde duyduğu bilgilerle konuşuyor. türkiyedeydekn 2003-2010 yılları arasında avea hattı kullandım ve çekmediği bir mekan hatırlamıyorum.

kampanya detayı ise nerde hiç yok. mesela ben gittim 1.000 tl lik alışveriş yaptım. ne kadarlık bir hediye yüklenecek hattıma? yapılan alışveri tutarının tamamı kadar mı yüklenecek acaba?

doğru hiç çekmiyo, benim arkadaşın sırasının altında çekmiyo sırf o yüzden sınavlarda başkasından Turkcell hat buluyo :D

Avea'nın sitesinde kampanya detaylarında
" Yükleme itibari ile ilk 1 hafta içinde kullanılmayan hediye dakikalar geçerliliğini yitirecektir. "
ibaresi dikkatimi çekti, sizinle paylaşmak istedim.

ucuz alacak kadar zengin değilim diye bir ata sözü vardır. bu durum aynen avea içinde geçerlidir. deneyip gördüm, avea her zaman problem çıkarmaktadır.

kimse alınmasın ama eğer telefonu gerçekten iletişim amaçlı kullanıyorsanız avea'dan uzak durmalısınız. telefonda saatlerce anlamsız geyik muhabbeti yapanlar avea kullanmaya devam etsin, onlara da lafımız yok.

avea bir çok yerde daha iyi çekiyomuş.. güldürmeyin beni diyorum kullanmadım ama sınıfımda 2 arkadaşımda var ikiside demediğini bırakmıyo üstelik birinin daha öncede söledim sırasının altında ave çekmiyo
öbürününde internet paketi var onu kullanmak için cam kenarında internete giriyo

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play