Avea'ya iki "mükemmellik ödülü" birden

Avea, dünyanın saygın danışmanlık şirketlerinden Brandon Hall Group'tan çifte ödüle layık görüldü!

Avea'ya iki "mükemmellik ödülü" birden

Avea'ya dünyanın saygın danışmanlık şirketleri arasındaki Brandon Hall Group'tan çifte ödül layık görüldü... Avea, İnsan Kaynakları Grubu'nun yürüttüğü iki projeyle birden "Brandon Hall Mükemmellik, Ödülleri"nde hem gümüş hem altın ödüllerinin sahibi oldu.

Avea, "En İyi Yetkinlik ve Beceri Gelişimi" kategorisinde "Takım Lideri Gelişim Programı" ile Altın, "Avea Pazarlama Okulu" Projesi ile de Gümüş Ödül'e layık görüldü.

Uluslararası insan yönetim ve gelişim standartlarını yakından takip ederek insan kaynağının gelişimi ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya odaklandıklarını belirten Avea İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: "Zorlu bir rekabetin ve her şeyden de önemlisi hizmetin öne çıktığı mobil iletişim sektöründe, çalışanlarımıza gösterdiğimiz özen ve yaptığımız yatırımların sonucu hizmet ve pazarlama stratejilerimizdeki başarılarımızı ödüllerle de perçinliyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu doğrultuda, çağrı merkezi yöneticilerimizin yönetsel becerilerini geliştirirken doğrudan iş sonuçlarına katkı sağlamayı hedefleyerek tasarladığımız Takım Lideri Gelişim Programımız; ihtiyacın tespiti, uygulanma biçimi ve program sonunda yarattığı katma değerle jüri tarafından mükemmel olarak nitelendirilerek 'En İyi Yetkinlik ve Beceri Gelişimi' kategorisinde Altın Ödül'e layık görüldü. Yine aynı kategoride Gümüş ödüle layık görülen Pazarlama Okulumuz ile de tüm şirket içinde pazarlama bakış açısını yaratmak ve bütünsel yaklaşımı oluşturmak için yola çıktık. Pazarlamaya ilişkin teorik bilgilerin pratik uygulamalar ile buluştuğu, derslerin konusunda uzman eğitmenler, Avea yöneticileri ve konuk konuşmacılar tarafından verildiği ve Türkiye'de örneği bulunmayan bu programla, teknoloji şirketi olmanın yanında bir pazarlama şirketi de olduğumuzu kanıtlamış olduk."

Bugünün genç yetenekleri, yarının liderleri olacak

Avea'nın her yıl düzenli olarak yaptığı Yetenek ve Yedekleme Yönetimi sürecini başarıyla sürdürdüklerinin altını çizen Aydın sözlerine şöyle devam etti. "Avea, çalışanlarına yatırım yapmayı önceliği olarak belirleyen bir kurum. Onlara, potansiyellerini en yüksek noktada hayata geçirmelerine imkân tanıyacak kişisel ve mesleki gelişim olanakları sağlıyoruz. "Gelişim Merkezi", "360 Derece Uygulaması" gibi çeşitli araçlarla yetenekleri keşfediyoruz. Şirketimizin tepe yöneticileriyle birlikte bugünün genç yeteneklerinden, yarının liderleri olmaya aday kişileri belirliyoruz. Avea İnsan Kaynakları Grubu olarak tasarladığımız ve uyguladığımız çeşitli gelişim programlarıyla bu kişileri geleceğe hazırlıyoruz.''

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Aveadan çok memnunum ben interneti şu anda diğer operatörlerden kat ve kat hızlı ayrıca tarife fiyatlarindada daha düşük Süpersiniz avea Teşekkürler

Biraz abartılı olmuş. tamam avenın müşteri hizmetleri fena sayılmaz, vodafone göre gayet iyi ama bir turkcell müşteri hiz. gibi değil henüz.

valla turkcell den avea ya geçtim ciddi az ödüyorum .herkese tavsiye ederim gerçekten hem sms hem konuşma hem internet elinizdeki cihazın hakkını veriyosunuz

Sms'im iletilmemiş diye 40 kuruşumu geri iade eden bir firma avea. Halkla ilişkiker konusunda gerçekten iyi. Ödül almasa şaşırırdım asıl.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir