AveaBiz ile arabanız hizmetinizde!

Avea, kurumsal müşterileri için geliştirdiği yeni çözümlerini artık "AveaBiz" platformundan sunacak!

AveaBiz ile arabanız hizmetinizde!

Avea, değişen müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek, hizmet kalitesinin çıtasını yükseltmek ve kurumsal taraftaki farklılığını ortaya koymak adına yepyeni bir değişim hareketi başlattı.

Bu yeni değişim hareketi kapsamında Avea, kurumsal müşterileri için geliştirdiği yeni ürün, hizmet ve çözümlerini artık "AveaBiz" platformu üzerinden sunacak ve rakiplerinden büyük ölçüde farklılaşacak.

Bu kapsamda; AveaBiz'in ilk büyük kampanyası, Intercity işbirliğinde düzenlenecek "Türkiye'de İşletmelerin Arabası Bizden" kampanyası olacak. Fark yaratan kampanya ile belirli bir fatura taahhüdü veren müşterilere 3 yıla kadar kiralık araç (Renault Symbol, Hyundai i30, Mercedes C180K, ve BMW 320d ) tahsis edilecek ve araçların kiralık olmaları nedeniyle, müşterilerin servis, vergi gibi masrafları olmayacak.

"AveaBiz" platformunun tanıtım toplantısında Avea'nın kurulduğu günden bu yana kurumsal müşterileri ve çalışanlarının hayatını kolaylaştırmak için avantajlı ürün ve hizmetler sunmaya odaklandığını belirten Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman; "Bugüne kadar Aveaİş çatısı altında topladığımız kurumsal ürün ve hizmetlerimizle kurumsal müşterilerin ve KOBİ'lerin ilk tercihi olduk. Ancak bu durum, her zaman daha iyiyi arayan bir şirket olarak bizlere sunduklarımızla yetinme lüksü vermiyor. Aksine daha üstün hizmet kalitesi için bir itici güç oluyor. İşte bu sebeple 2011 yılında müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek, hizmet kalitemizin çıtasını yükseltmek ve kurumsal taraftaki farklılığımızı ortaya koymak amacıyla yepyeni bir değişim hareketi başlattık. Yaptığımız pazar araştırmaları ve müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler sonucunda geliştirdiğimiz yeni ürün, hizmet ve çözümlerimizi müşterilerimize AveaBiz çatısı altında sunmaya devam etme kararı aldık. Yeni dönemde "AveaBiz" markası altında sunacağımız çözümler ile rakiplerimizden büyük ölçüde farklılaşacağız. Hizmet kalitemizi ileriye taşıyacağız. En büyük farklılığımız, müşteriye olan yaklaşımımızda olacak. Artık müşterilerimiz ile ortak bir amacın etrafında toplanacağız." dedi.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
AveaBiz ile arabanız hizmetinizde!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir