Avira'dan dikkat çeken indirim

Avira, bu ürünlerinde yaptığı indirimle güvenlik yazılımı arayanların dikkatini üzerine çekti!

Avira'dan dikkat çeken indirim

Alman Antivirüs Yazılımı Avira 01-31 Ağustos tarihleri arasında kurumsal ürünlerde standart indirimlere ek olarak %25 indirim başlattığını duyurdu

Avira Endpoint Security, Avira Small Business Security Suite ve Avira Business Security ürünleri için geçerli olacak kampanya 3 kullanıcıdan itibaren tüm özel, kamu ve eğitim kurumları için geçerli olacak.

İşletim sisteminiz Windows veya Unix olsun, Avira kurumsal ürünleri bilgisayarlar ve dosya sunucularınızı korur. Verimli bir şekilde Avira virüs koruması yönetmek için, Avira Güvenlik Yönetim Merkezini içerir.

Avira güvenlik çözümleri Windows ve Unix / Linux altında tek bir lisans birlikte, masaüstü bilgisayarlar ve dosya sunucularına koruma getiriyor. Bu ağınızın, virüsler, solucanlar, Truva atları, adware, spyware ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvende olmasını sağlar.

Avira Small Business Security Suite ve Avira Business Security ürünleri ödüllü Avira anti-virüs koruması sayesinde, PC'ler, dosya ve Exchange sunucuları için ek AntiSpam modülü ile şirket ağlarını evler gibi güvenli hale getirir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

zaten internette bedava niye para vereyim indirime girdi diye. ayıca avg varken artık buna bakmam kusura bakmasın. pc yi kasıyor

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir