Avrupa'da sınırlar telefonlar için kalktı!

Avrupa Birliği'nin "sınırları" şimdi de telefonlar için kaldırıldı!

  • Cenk Atlı
Avrupa'da sınırlar telefonlar için kalktı!

Geçtiğimiz hafta yeniden gündeme gelen Avrupa Birliği'nin üye ülkeleri kapsayan bölgelerde dolaşım ücretinde indirime gitmesi kararı 30 Nisan itibariyle uygulamaya konmaya başladı.

Bu uygulamayla birlikte Avrupa Birliği ülkelerindeki kullanıcılar telefon görüşmeleri, mesajlaşma ve veri ücretlerinde önceki tarifeye göre yüzde 75 oranında indirimli bir ücretlendirmeye tabi tutulacaklar.

Haziran 2017'den itibaren de AB ülkelerinde seyahat eden üye ülkelerin vatandaşları GSM operatörlerine ekstra bir ücret ödemeyecekler. Bu uygulama AB'ye üye 28 ülkenin hepsini kapsıyor olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Biz günde 9.90tl ödemeye devam edelim.

adamlar farklı ülkelerde bile rahat telefon kullanıyor bizim burda bazı operatörler yurt içindeyken bile .........

bizim oporatörlerde vergiler dağil şukadar paraya görüşe bilirsiniz dediği halde 1.58 liralık haberleşme vergisini bile vatandaşa ödetirler.. doyuramadık giti.. birde reklamlarda insanlara hiç utanmadan kendilerini met ederlerya yazık ne diyeyim hayatlarında hiç para görmemiş aç bunlar aç...

Adamlar birlik dağılmasın diye herşeyi yapıyor ama sorun maddiyatta değil ki. Bunların hepsi birbirlerine düşman. İnsan hakları tatavalarını da anca hindistandaki afrikadaki vahşilere yuttururlar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost