Babalar günü için HP'den özel teklif

Babalar günü geliyor: Ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, HP'nin teklifine mutlaka göz atın.

HP Pavilion dv2'nin özellikleri

HP Pavilion dv2'nin özellikleri

HP Pavilion dv2 özel olarak tasarlanmış yeni AMD Athlon™ Neo işlemci tabanlı bir platformdan yararlanıyor. HP Pavilion dv2'nin güçlü magnezyum kaplaması, 12,1 inç LED BrightView ekranı bulunuyor.

dv2'de hafif bir sağlamlığı sağlayan magnezyum kaplama ve HP ProtectSmart Sabit Sürücü Koruma programı sayesinde veri kayıplarına karşı koruma sağlanıyor. Tam bir çevre dostu olan dv2 ENERGY STAR® niteliğine ve EPEAT™ Silver sertifikasına sahip.

dv2 ile de birlikte kullanılabilen yeni HP Evrensel Dizüstü Bilgisayar Sehpası sayesinde konforlu ve derli toplu bir çalışma ortamı elde edilebiliyor. 17 inç ve daha küçük ekrana sahip herhangi bir dizüstü bilgisayarın sehpaya yerleştirilmesiyle ekran en rahat edilecek yükseklikte kullanılabilir hale geliyor, böylece daha ergonomik bir çalışma ortamı sağlanıyor. Sehpanın kullanılması USB çevre birimlerine daha kolay erişime de olanak tanıyor, üstelik daha geniş bir ekranda çalışabilmek için dışarıdan büyük bir ekran da eklenebiliyor.

Dünyaya ilk olarak 2009 CES Fuarında sergilenen HP Pavilion dv2, bu fuar kapsamında Laptop Magazine tarafından "CES 2009'un En İyi Dizüstü Bilgisayarı" olarak seçildi. HP Pavilion dv2 Türkiye'de Bimeks mağazalarında 899$ dolar + KDV fiyatla satışa sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Babam buna bayılacak (!)

ne alaka babam bilgisayarın b sinden anlamaz
aslında alıp babamın kartından çekeceğim baba al sana hediye diye vereceğim sonra ben kullanacağım

babam daha pc nin nerden açıldığını bilmio...xD
belkide bana öyle geliyor benkide adam hacker...

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
HP Pavilion dv2'nin özellikleri
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir