Bang & Olufsen'ten yeni seçkin hoparlörler!

Bang & Olufsen'in tasarımıyla göz alan yeni kablosuz hoparlörleri, Türkiye'de tanıtıldı!

Bang & Olufsen'ten yeni seçkin hoparlörler!
BeoLab 18

Bang & Olufsen, kablosuz seste yeni dönemin öncüsü olmayı amaçlayan BeoLab 17, 18 ve 19'un Türkiye satışına başladı. Kablosuz ses için yeni bir standart olan WiSA teknolojisi ile donatılan sesin tasarım ikonları, Bang & Olufsen'in yeni satış noktası Mozaik Ortaköy Showroom'unda tanıtıldı.

B&O Pazarlama Direktörü Shakeel Hussain ve markanın Türkiye distribütörü Ferco Müzik Genel Müdürü Ufuk İncecik'in katılımı ile gerçekleşen toplantıda, kablosuz sesin üç tasarım ikonu ve yeni teknolojiler katılımcılarla paylaşıldı.

"Kusursuz ses artık kablosuz"

B&O Pazarlama Direktörü Shakeel Hussain, kusursuz güçlü bir akustik sese şimdiye kadar ancak kablolu hoparlör sistemleriyle ulaşılabildiğini, bugün ise Bang & Olufsen teknolojisi ile seste yeni bir dönemin başladığını belirtti.

Ürünü kullanmak için tek bir priz yeterli

Bang & Olufsen'in karakteristiğine sahip yeni BeoLab serisi, kablosuz WiSA teknolojisi ile ön plana çıkıyor. Müzik tutkunlarının yüksek kalitede müziğe terfi etmeleri için WiSA uyumlu vericiye aktif BeoLab'ı oda içindeki prize takmanın yeterli olduğunu beliren Ferco Müzik Genel Müdürü Ufuk İncecik, yeni hoparlör ailesinin TV, Blu-ray oynatıcısı ya da media centerlar ile çalışabildiğini, ürünler üzerindeki yeni teknoloji sayesinde bulunduğu ortamda istenilen yere konumlanabildiğini belirtti.

Boyundan büyük performans; fiyatlar

BeoLab 19

Boyundan büyük performans

BeoLab serisinin WiSA teknolojisiyle donatılan ilk üyesi BeoLab 17, minimal tasarımına rağmen, boyundan büyük performansıyla dikkatleri üzerinde topluyor. Bang & Olufsen patentli dijital ses motoru ile donatılan ürün, analog devreleri bu motor sayesinde 40 kat daha fazla güçlendiriyor. 160 Watt gücünde iki amfi, 6 inçlik mid/woofer, 3/4 inçlik tweeter ile bulunduğu ortama çarpıcı bir ses yayan BeoLab 17'nin, alüminyum gövdesinde siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

Yenilikçi tasarım, iyi akustik

Torsten Valeur imzasını taşıyan BeoLab 18, serinin en iddialı üyesi. Ahşap ve alüminyum birleşimini en iyi yansıtan ürün, siyah ya da beyaz kompozit veya masif meşe levha tasarım seçimi ile bulunduğu ortama farklı bir estetik katıyor. BeoLab 18, ince uzun tasarımı ve WiSA teknolojisi sayesinde hemen her yere konumlanabiliyor.

"İstediğiniz noktada, en etkili ses" sloganı ile geliştirilen ürün, fonksiyonel tasarımına ek olarak üstün teknolojisi ile her açıda kullanıcısına en duru ses performansını sunuyor. 160 Watt'lık iki adet D sınıfı amfiden güç alan BeoLab 18 için, özel olarak 4 inçlik mid/woofer sürücüye yer verildi. Yeni ses motoru ile ürün, ilk kez akustik gerçekçilik geleneğini, kablosuz çağa kazandırıyor.

İddialı bir hoparlör daha

Bang & Olufsen, BeoLab serisinin yeni üyesi 19 ile alışılagelmiş subwoofer görünümüne yeni bir soluk getiriyor. Müzik tutkunlarının daha önce saklamak istedikleri subwoofer, BeoLab 19 ile odalarda en güzel yere konumlanacak. Dünyada ilk kez WİSA destekli subwoofer olma özelliğini de üzerinde barındıran BeoLab 19, bu özelliği sayesinde ana sistemden uzakta, odanın istenilen bir bölümüne konumlanabiliyor. Acoustic Balance Principle teknolojisi ile gereksiz titreşimleri ortadan kaldıran ürün, 160 Watt gücündeki iki adet D sınıfı amfiden güç alan 8 inçlik iki sürücüsüyle, kullanıcısına sarsıntısız berrak bir ses sunuyor.

Fiyatlar

BeoLab 17 : 1.900 EURO
BeoLab 18 : 3.050 EURO
BeoLab 19 : 3.440 EURO

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Ürünler bence aşırı pahalı hatta kazık sayılırlar.

@08 Şub 2014 05:20 Pahali, ancak B&O bir kere satin alindiktan sonra degerini kaybetmeyen sayili ses sistemleri markasindan birisidir.Bir digeri de E.V. (electro voice) dur. Bu urunleri yillar sonra bile degerinden hic bir sey kaybetmeden satabilirsiniz.Kisacasi pahali ama kaliteli sistemler bunlar.

Bu tarz markalarda tasarıma da para ödüyorsun

Çok güçlü ses -kalitesi- üreten hoparlörleri var, koss, pioneer, bose bunun yanında halt etmiş... ancak bir f/p ürünü değil.

Logitech hepsinden iyi

Normal kullanıcı o kaliteli sesin ayrımını yapmaz. Mp3 dinlerken B.O. için verdiğiniz paraya yazık. kulaklık bile olsa. Ha MAc ile iyi gider o ayrı ama.

B&O yu piyasa ile kiyaslamak bugatti veyronu clio ile kiyaslamak gibidir. Ikisi de dort teker ....

Sen de yorum yaz