Barbaroslar 1. bölüm ile ekrana geliyor: İşte konusu, oyuncuları

Barbaroslar dizisi 1. bölümü ile TRT 1'de izleyicilerinin karşısına çıkacak. Engin Altan Düzyatan'ın başrolde olduğu dizinin oyuncu kadrosu, konusu, çekildiği yer ve diğer detaylarını bir araya getirdik. İşte diziden ilk fragman ve tüm merak edilen soruların yanıtları...

Barbaroslar dizisi ne zaman başlıyor? TRT'nin yeni dizisi geliyor!

Eylül ayı ile birlikte yeni yapımlar izleyici karşısına çıkmaya başladı. TRT1 ekranlarında da bu akşamdan itibaren yeni bir dizi başlıyor:Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı. Dizinin başrolünde daha önce Diriliş Ertuğrul dizisiyle ekranlara gelen Engin Altan Düzyatan var. Peki, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin 1. bölümü ne zaman yayınlanacak? Konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Dizi nerede çekiliyor?  İşte dizinin künyesi:

Barbaroslar Ne Zaman Yayınlanacak?

barbaroslar

Barbaroslar dizisi 1. bölümü ile bu akşam (16 Eylül 2021) TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Barbaroslar Dizisi Konusu Nedir?

barbaroslar dizisi

TRT 1'in merak ve heyecanla beklenen dev projesi "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisinin konusu nedir?

Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor. 

Barbaroslar Dizisi Oyuncu Kadrosu

barbaroslar

Yapımcılığını ES Film'in yaptığı, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan'ın yazdığı dizinin başrollerinde ise;

 • Engin Altan Düzyatan,
 • Ulaş Tuna Astepe,
 • Yiğit Özşener,
 • Yetkin Dikinciler, 
 • Pelin Akil Altan,
 • Melis Babadağ,
 • İsmail Filiz,
 • Gülcan Arslan,
 • Devrim Evin,
 • Caner Topçu
 • Bahadır Yenişehirlioğlu yer alıyor.

Barbaroslar Dizisi Nerede Çekiliyor?

barbaroslar

Çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul'da devam eden dizi her Perşembe 20.00'de TRT 1'de yayınlanacak.

Barbaroslar 1. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 1. Bölüm FragmanıBarbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 1. Bölüm Fragmanı
#BarbaroslarAkdenizinKılıcı 16 Eylül Perşembe 20.00’de TRT 1’de! Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı fragmanlar için tıklayın… Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): ------------------------------------ TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:

Barbaroslar Dizisi 1. Bölümde Neler Olacak?

barbaroslar dizisi

Midilli Fatihi Yakup Ağa'nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır. 

İshak, Hızır'ın baba ocağı Midilli'de olmasından çok memnundur ancak Hızır'ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile birlikte peşine düştüğü büyük ve kutsal "sır" vardır. Ancak bu kutsal sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır. 

Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler: Antuan! 

Daha Baba Oruç ve İlyas İskenderiye'ye dönmeden, kötü haber Venedikli deniz tüccarlarının kurduğu Unita'nın hanına bomba gibi düşer. Antuan; hiçbir ahlaki değeri olmayan, azılı bir düşmandır. Unita'nın İskenderiye sorumlusu Sylvio'nun kızı İsabel, Baba Oruç ve İlyas için endişelense de artık olan olmuştur. 

Baba Oruç'un karısı Despina'yı yeni heyecanlar beklerken, düşman Antuan hiç beklenmedik bir yerden saldıracak ve kardeşleri can evlerinden vuracaktır. 

Hızır sır yolunda emaneti alarak başarılı olabilecek mi? Oruç kurulan kumpastan kardeşi İlyas ile birlikte kurtulabilecek mi?

Barbaroslar Dizisi Tanıtım Fragmanları

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 16 Eylül Perşembe 20.00'de TRT 1'de!Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 16 Eylül Perşembe 20.00'de TRT 1'de!
#BarbaroslarAkdenizinKılıcı 16 Eylül Perşembe 20.00’de TRT 1’de! Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı fragmanlar için tıklayın… Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): ——— TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. TanıtımBarbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. Tanıtım
#BarbaroslarAkdenizinKılıcı 16 Eylül Perşembe 20.00’de TRT 1’de! Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı fragmanlar için tıklayın… Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Facebook Sayfası (Official Facebook Page): Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Twitter Sayfası (Official Twitter Page): Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı Resmi Instagram Sayfası (Official Instagram Page): ——— TRT 1 Sosyal Medya Hesapları:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz