Başka bir Galaxy S6 kılıfı, başka bir sorun!

Samsung'un kendi ürettiği bir başka Galaxy S6 Edge kılıfı, bu kez telefonu çizmedi ama...

Başka bir Galaxy S6 kılıfı, başka bir sorun!

Samsung'un Clear View kılıflarının Galaxy S6 ve S6 Edge'i korumak yerine, onu çizebildiğine dair şikayetleri sizlerle paylaşmıştık. Ancak firmanın kılıflarla yaşadığı sorun, bununla sınırlı değil gibi görünüyor. Sammobile, Samsung'un "flip cover"ının kenarlarının kendiliğinden çatladığını ileri sürdü.

Sammobile yazarı, Galaxy S6 Edge'ini hiç düşürmediğini, sadece kılıfın kapağını bazen biraz fazla bastırdığını, kılıfın köşelerinin durduğu yerde çatladığını söylüyor. Yazara göre kılıfa uyguladığı bu gücün onu çatlatmaması gerekiyor. Resimlerde de görebileceğiniz çatlaklar, yüzeysel değiller.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in cam ve metalden oluşan tasarımıyla harika bir iş çıkaran Samsung, bunu kılıflarında tekrarlayamamış gibi görünüyor. Firmanın sorun yaşayan veya kılıf satın almak isteyen müşterileri için bir açıklama yapmasını umuyoruz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

İnce ve hafif bir üst sınıf cihaz alıyorsun. Ardından kılıflarla bütün görselliğini duman ediyorsun. Mevcut teknik imkanlarla telefonu koruyan ama aslından çıkartmayan ürünlere ihtiyaç var. Sırf bu yüzden riskli de olsa kılıf kullanmamayı tercih ediyorum.

Rakip firmaların yalanı bunlar kullanıyorum hiçbir sorunu yok süper

@21 Mayıs 2015 17:10 Sallama samsung sorunu resmi olarak kabul etti ve üretimi durdurdu şu an bu kadar ucuz fan olmayın microsoft fanları bir samsung fanları 2

Kilifin bu sekilde Cihazi Kirmasi imkansiz!Deli.Yada Rakip Fan Sacmasi..

@21 Mayıs 2015 20:04 Kılıf mı telefondan çıkar yoksa telefon mu kılıftan? Bir düşün bakalım. :)

kötü olmuş gerçekten

Resimdeki durumun aynısı s6 flip cover'da benim başıma geldi. sağ üst ve sol alt köşelerdeki kısımlar hiçbir darbe olmamasına rağmen çatladı. Sağlam olsun diye orjinal ürün alıyoruz çektiğimiz rezilliğe bak.

iki tane aldım ikisi de çatladı. ikincisini servise iade için gönderdim

Ayni sorun bende de oldu kiliflar hatali samsung bunu cozmeli.

ben kılıf aldım ama çalışmıyor ki kullanayım

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir