Energizer'dan Batman filmi temalı ürünler

Energizer, Kara Şövalye filmine verdiği desteği promosyonel ürünleri ile perçinliyor.

Filmin hikayesi

Filmin hikayesi
YEni filmi afişi oldukça etkileyici. Tam boy görüntülemek için tıklayın.

"THE DARK KNIGHT" 25 Temmuz'da sinemalarda.

Hit aksiyon filmi "Batman Begins/Batman Başlıyor"un devamı olan "The Dark Knight/Kara Şövalye" yönetmen Christopher Nolan ile Batman/Bruce Wayne rollerini bir kez daha üstlenen sinema yıldızı Christian Bale'i tekrar bir araya getiriyor.

Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent'in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini dehşete boğup, Kara Şövalye'yi, kahramanlıkla adalet suçlusu arasındaki ince çizgiye sürükleyen, suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.

Filmin baş kötü adamı Joker'i Oscar adayı aktör Heath Ledger ("Brokeback Mountain"), Bölge Savcısı Harvey Dent'i Aaron Eckhart, Rachel Dawes rolünü ise Maggie Gyllenhaal canlandırıyor. "Batman Begins/Batman Başlıyor"daki rollerini bu filme taşıyan oyuncular ise şöyle: Teğmen Jim Gordon'ı canlandıran Gary Oldman; Alfred'i canlandıran Oscar ödüllü aktör Michael Caine ("The Cider House Rules"); ve Lucius Fox rolündeki Oscar ödüllü aktör Morgan Freeman ("Million Dollar Baby/Milyon Dolarlık Bebek").

"The Dark Knight/Kara Şövalye"nin dünyadaki sinema ve IMAX salonlarına dağıtımını Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir