Battlefield 3'ü istediğiniz fiyata satın alın

Dead Space 3, Medal of Honor, Battlefield 3 ve fazlasına, sadece birkaç dolara sahip olun!

  • Zeynel A. Öztürk
Battlefield 3 ve birçok EA oyununda kampanya

28 Ağustos'a kadar sürecek yeni  bir kampanya, oyuncuları Dead Space 3'ten Battlefield 3'e sekiz EA oyununu çok ucuza satın alma fiyatı sunuyor.

En az 1 dolar ödemek koşuluyla istediğiniz fiyata Humble Origin Bundle yoluyla satın alabileceğiniz oyunlar ise şunlar: Dead Space, Crysis 2 Maximum Edition, Mirror's Edge, Dead Space 3, Medal of Honor, Battlefield 3, Burnout Paradise: The Ultimate Box ve The Sims 3 Starter Pack. Bu popüler oyunları satın alabilmek için en az 4.65 dolar bağışta bulunmuş olmanız gerekiyor (bu miktar, diğer bağışlara göre değişebiliyor). Yine de oyunları ister tek tek, ister paket olarak alın inanılmaz bir fırsat.

EA'in dijital indirme hizmeti Origin'i kullanmak istemeyenler, oyunların bazılarına Steam'den de erişebiliyorlar. Sims 3'ün Mac sürümü dışında tüm oyunlar sadece Windows'ta çalışıyor.

Haberi yayına hazırladığımız sırada 626.253 paket satılmıştı. Oyunları satın alırken harcadığınız para tamamen Human Rights Campaign, Watsi, American Cancer Society, American Red Cross ve San Francisco AIDS Foundation'a aktarılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Ayrıca muhtemelen sonraki haftaya yeni oyunlar da eklenecek.

böle bir şans google playde de olsa ne vardı HTC ONE cihazımıza bölelikle güzel oyunları indirirdik.Bi dead space oyunu $8 ya markette.

@15 Ağu 2013 16:46 apk'den haberin yok mu?

Origin'in Redeem Code sayfasinda asiri yuklenmeden dolayi giremiyorum elimde kodlarla kaldim neyse daha 13 gun varmis :D

Şiddetle tavsiye ediyorum. Yılın bundlesi diyebiliriz. Birde sonradan eklenecek oyunlarda var tabi.

Çok pahalı buna mı indirim diyorlar. İndernetten bedava indirebiliyorken

@15 Ağu 2013 18:38 Umarım bir gün senin el emeğini de internetten bedava indirirler bay açıkgöz. O zaman ağlarsın ama emeğimi çalıyorlar diye...

@15 Ağu 2013 18:38 5$ pahaliysa senin icin yasama öl yani gereksiz şey

Harika bir olay daha önce hiç orjinal oyunum olmamıştı :D 9.98 tl ye 8 tane oyun

nasıl alınıyor ki bu ingilizce hiç anlamadım

Hem Ucuza Orjinal Oyun Hem Hayırlı Bir Iş. Bir Oyuncu Için Daha Güzeli ??

10 dolar verdim hadi yine iyiler :D

Hemen kaptım 5 Dolar'a :D Kimsede artık şu fiyata internetten bedava indirmek varken diye sızlanmasın. Yüzsüzlük yapmayın. Bir yerden bu oyunların tümünü crackli almaya çalışsanız daha fazla para verirsiniz.

aral da buna destek verip türkçe arayüz gerçekleştirseler ayrıca bu bağış yapılan kurumlar hakkında kısa bir açıklama yapsaydınız keşke bazılarını bilemeyebiliyoruz diğer gözüme çarpan şey de nfs oyunlarının yer almaması keşke daha fazla oyun olsaydı daha iyi olurdu en azından türkiyedeki 1 tl ye satılan eski yapım oyunları bağış karşılığında ücretsiz indirme şansı verilebilirdi ayrıca indiren arkadaşlara sorum olacak indirme hızı nasıl türkçe destekli oyunlar var mı?

arkadaşlar 5 dolar ödeme ile origin store `dan 7 tane oyuna sahip oldum hiç bir zorluk olmadan kesinlikle almalısınız . Sadece dead space 3 50 euro civarında !

Sen de yorum yaz