Bayram hediyesi: Saatlerce bedava konuşma!

Türk Telekom'dan kullanıcılara bir bayram hediyesi geliyor: Saatlerce bedava konuşma imkanı!

Türk Telekom'dan bayram hediyesi: 4 saat bedava!
Kampanyadan yararlanmak için başvuru gerekmiyor

Türk Telekom, bayramda müşterilerini sevindiriyor. Müşterilerinin aileleri ve yakınlarıyla diledikleri rahatlıkta konuşabilmeleri için onlara hediye görüşme dakikaları sunuyor. Türk Telekom, bayramın birinci ve ikinci günü kullanılmak üzere toplam 120'şer dakika görüşme süresi hediye ediyor.

Türk Telekom, tüm müşterilerine bayramın ilk ve ikinci günü kullanmaları için her iki gün 2'şer saat olmak üzere toplam 4 saat görüşme dakikası hediye ediyor. Bu dakikalar hem şehiriçi, hem de şehirlerarası görüşmelerde kullanılabiliyor. Müşteriler, hediye dakikalarını her gün 2 saat olmak üzere günün her saatinde kullanabilecekler.

Herhangi bir başvuru veya taahhüt gerektirmeyen bu kampanya ile Türk Telekom tüm müşterilerinin bayramını kutluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 24 Yorum

teşekkür ederiz

Hiç inanısım gelmiyor.. :) Yılbaşında geri almasın o bedavaları :D

vay be telekomun kendi sitesinde bile bu duyuru yoktu, acaba neden bu işin içinde bi iş var, elbet bişey çıkar bunun altından diye şüphe duyuyorum?

Türk telekomun sitesinde herhangi birşey göremedim konu ile ilgili

internet hızınıda 2 katına çıkarsın bayramda :P

Kafadan 7TL sabit ücret alırken kaç dakikasını yiyor milletin.Onuda hesaplasın kaç saat tuttuğunu,onun hakkını versin ilk önce.

hep kazık mı atıcaklar :)

günah çıkarıyorlar . aylık kullansanda kullanmasanda al sabit ücreti.yazık.kınıyorum

Adam oluyo telekom

işte bu kampanyaya şapka kaldırılır.........

bunun yerine sabit ücreti kaldırsın. :) yada internet için sabit hat zorunluluğu..!

ev telefonuyla konuşan var mı?

superr haber teşekkürler chip

türk telekommı şuna arap telekom desek daha inandırıcı olur ben ev tel. daha bi kere bile arama yapmadım ADSL Dua etsin yoksa evime sokmam o paslanmış hattı

adam oldukları da olacakları da yok...zaten fırsat kolluyorum değiştirmek için... her ay 45+sabit telefon hattı ücreti(konuşmasan da) bıktırdı...bir de avea:öğretmenler gününde bedava 500 mesaj hakkı veriyor ...ne güzel değil mi(!) ama o gün oturup mesajların tamamını kullanacaksın yoksa ertesi güne bitiyor hakkın....sanki mesaj yazmaktan başka işimiz gücümüz yok da....

emin olmadan sakın kimse güvenip konuşup da 2+2=4 saatlik faturayla karşılaşmasın!!!!!!!!!!!

CHIP Online'ın notu:
Değerli okuyucular, bu haberin kaynağı Türk Telekom'un bize yolladığı basın bültenidir. Muhtemelen haberi ilk bizden aldınız ve başka bir yerde göremiyorsunuz. İlerleyen günlerde, bayram yaklaştıkça emin olun bu kampanyayı Turk Telekom internet sitesinden de görebileceksiniz.

adsl olmasa değil evimdne, sokağımdan geçemez bu telekom.

Özelleştirildiği günden bugüne kadar özellikle sabit ücret uygulayarak antipati toplayan telekom, numara taşıma olayının başlamasıyla (ki bunu şimdi engellemek ve sabit ücreti devam ettirmek için diretiyor, neden hala numaranızı taşıyamadığınızı bir soruşturun) bozulan itibarını düzeltmek ve sempati kazanmak için çaba harcıyor.
Ödediğiniz sabit ücret karşılığında bile konuşma hakkı vermeyen telekom, şimdi bize sevgisi kabardığı için mi ücretsiz konuşma veriyor. Hadi ordan demezler mi...

bu telekoma hiç bir şekilde güvenmiyorum. inanmıyorum.

kesin zam gelecektir catir catir cikartirlar bu kampanyanin parasini..

Sülalecek nefret ediyoruz TürkTelekom'dan :)

kullanmadıgım telefona her ay sabıt ucret verıyorum verıyoruz verıyorsunuz ...adsl lede sınır getırıp hızını dusurduler zehir zıkkım olsun dıyecem ya bunlar onada guler...western88

Hediye süreyi 1 dakika geçince faturaya ne kadar yansıyor acaba:)

Çok güzel bir uygulama bence, herkes doya doya konuşsun işte akrabalarıyla.

Sen de yorum yaz