BBM Turkey ile Trend Micro el sıkıştı

BBM Turkey, Trend Micro'nun yetkili online iş ortağı oldu.

BBM Turkey ile Trend Micro el sıkıştı

İnternet ve veri güvenliğinde küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro ile el sıkışarak yeni yetkili online iş ortağı olan BBM Turkey, yeni portalı "trendyantivirus.com" üzerinden yepyeni kampanyalar ile Trend Micro'nun gelişmiş veri güvenliği ürünlerini kullanıcılara sunacak. Ayrıca bu iş birliğini kutlamak için yapılan kampanyayla 24 Kasım Öğretmenler Günü'nün şerefine Kasım ayı sonuna kadar tüm öğretmenlerimiz Maximum Security'e indirimli sahip olabilecek.

Kurum ve kuruluşlara, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümleri ve desteği sunan BBM Turkey, veri güvenliğinde dünya lideri Trend Micro'nun yeni yetkili online iş ortağı oldu. BBM Turkey'in trendyantivirus.com portalıyla Trend Micro ürünlerini oldukça kolay ve hızlı ve hesaplı bir şekilde tüm kullanıcılara sunmanın yanında birçok özel ürün kampanyası ve bilinçlendirme faaliyetine de ev sahipliği yapacak.

Trend Micro'nun son kullanıcılara yönelik ürünlerini online olarak tüketicilere sunmayı hedefleyen trendyantivirus.com, anti-virüs korumasında liderlik bayrağını elinden bırakmayan Trend Micro'nun Türkiye'de online kanaldan sunduğu fırsatları tüketiciler ile buluşturacak. Bu şekilde bireysel kullanıcılardaki yaygınlığı artırmanın yanında bireylerin veri güvenliği konusunda bilinçlendirilmesi için bir bilgi paylaşımı platformu olarak da işlev görecek.

24 Kasım'da tüm öğretmenlerimize indirimli Maximum Security

Trend Micro ve BBM Turkey, yeni iş birliğini kutlamak için 24 Kasım Öğretmenler Günü'nün şerefine tüm öğretmenlerimize indirimli Maximum Security kampanyasını başlattı. Mevcut kampanyayla tüm öğretmenlerimiz Kasım ayı boyunca trendyantivirus.com üzerinden Trend Micro Maximum Security ürününe indirimli bir şekilde sahip olabilecekler. Ayrıca kampanyadan faydalanmak isteyen tüm öğretmenlerimiz satis@trendyantivirus.com adresine e-posta yollayabilirler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

trend micro türkiyede amma reklam yapıyor ya

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir