Beats Music 30 Kasım'da kapanıyor!

Apple'ın geçen sene uğruna büyük paralar harcadığı hizmet, birkaç gün sonra kepenk indirecek!

  • Zeynel A. Öztürk
Beats Music 30 Kasım'da kapanıyor!

Yerini sağlamlaştırmayı başaran Apple Music'in güncellenen destek sayfası, Beats Music'in 30 Kasım'da hizmeti durduracağını doğruladı. Beats Music, Apple tarafından yaklaşık 1 sene önce satın alınmış, yaklaşık 5 ay önce alternatifi Apple Music kullanıma sunulmuştu.

Değişiklikle birlikte Beats Music üyelerinin planları, iptal edilecek. İsteyen kullanıcılar, Beats Music hesabındaki çalma listelerini ve tercihleri şimdi Apple Music'e taşıyabiliyorlar.

Apple'a göre geçişe hazırlanmak için ilk üç ayı ücretsiz olan Apple Music'e kaydolmanız gerekiyor. Bunun ardından tüm müzik seçimleriniz ve çalma listeleriniz, Beats Music'ten Apple Music'e taşınıyor. Daha fazla bilgi için apple.com/music adresine göz atabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Yine aynı şey burada çok taktik bir iş yapıldı yeni bir teknoloji firması tarafından apple ın beats a verdiği ücret bize göre fazla ancak onlarak göre düşük ne oldu tüm fikirleri aldı 1 yıl olmadı apple music i herşeyi devrediyor. Sonuç beats ismi bitti apple bildiğiniz gibi

Küçükleri al ve öldür... Büyük balıklar herzamanki gibi....

@14 Kasım 2015 03:23 Bu neyin göstergesi o zaman; her zaman büyüklerle çalışmak iyi değil. Eğer işin gelecek vadediyor ve büyüklerle rekabet etme şansın varsa sonuna kadar kullan.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play