Bedava Android alarmı!

Google, biraz zayıf kaldığı bu Android servisi konusunda nihayet önemli bir adım attı!

  • Cem Şancı
Bedava Android alarmı!

Android'in en güzel görünümlü alarm uygulamalarından biri olan Timely Alarm Clock artık tamamen ücretsiz. Bu gelişmenin mimarı ise Google'dan başkası değil. Android'in kendi alarm servisi konusunda bir türlü müşterilerini memnun edemeyen Google çareyi, Android ekosisteminin en sevilen alarm uygulamasını satın alıp kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtmakta buldu. Paranın gözü kör olsun!

İsveçli bir yazılım şirketi olan Bitspin'e ait olan Timely Alarm Clock, Android'in eski versiyonlarında çalışmıyor. Google'ın Bitspin'i tamamen satın almasıyla birlikte Timely Alarm Clock uygulaması da Google'ın mülkiyetine geçtiği için Google'ın uygulamayı, eski Android sürümlerinde de çalışacak şekilde yeniden dizayn edebileceği ihtimali de bulunuyor ancak bu küçük bir ihtimal. 

Android telefon veya tabletlerindeki kısıtlı işleve sahip alarm uygulamasından kurtulmak isteyenler, Google'ın yeni hediyesini bu adresten indirebilirler.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

görünüş olarak çok güzel ama hiç gelişmiş ayar yok

Türkçe dil desteği olsaydı «mars»

güzel haber...

Bi firma ancak bu kadar aciz olabilirdi...

@07 Oca 2014 09:32 GÜZEL DOSTUM çağımız herşeyin yenisini keşfetme çağı değil.Bir işi en iyi yapana yaptırtma çağıdır. bir arabanın her parçasını aynı şirket mi yapıyor.? motorunu almana tasarımını italyana göşemesini bilmem nereye yaptırtanlar sence acizlikten mi bunu yapıyor? apple gidip lcd erranı lg ye yada samsunga yaptırırken acizlik mi yapıyor? yazılımda da kendini kanıtlamış bir uygulamayı bünyesine katmış bence akıllıca bir davranış ben yükledim bile..

Türkçe dil desteği konusunda ben de katılıyorum, ancak şunu da eklemek gerekir ki, bazı vatandaşlarımız gidip Play Store'da oldukça yararlı olan bir uygulamaya sırf Türkçe dil desteği yok diye 1 yıldız veriyor, üstüne bir de çılgınlarca spam atıyor.. Bu zihniyetten bir nebze olsun uzaklaşmalıyız, iki gram İngilizce öğrenmek/keşfetmek hiçbirimize zarar vermez yani... "Set alarm" yazıyor örneğin, bir tıkla bakayım, seni nereye yönlendirecek? Böylece o kelimeyi de öğrenmiş olursun. Nacizane fikrim bu yönde, saygılar.

@07 Oca 2014 13:45 katılıyorum. ayrıca ''uygulamayı beğendim ancak yorumumun görünmesi için 1 yıldı verdim'' yaan davarolar olduğu sürece size dil desteğini çok beklersiniz

@10 Oca 2014 15:00 çok haklısın çoğu başarılı uygulama onlar yüzünden kötü puan alıyo

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost