Bedava Microsoft Flight indirmeye sunuldu!

Microsoft'un PC'ler için hazırladığı bedava uçuş simülasyonu, beklendiği tarihte geldi! İndirin...

  • Zeynel A. Öztürk

Microsoft'un PC'ye özel uçuş simülasyonu oyunu Microsoft Flight, indirmeye sunuldu. 29 Şubat'ta yayınlanması beklenen ücretsiz oyun, birkaç saat erken olarak hizmete açıldı ve Xbox.com'un PC bölümünden indirilebiliyor.

Oyunu yükleyebilmek için öncelikle Games for Windows Live istemci yazılımını yüklemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra 1.43GB boyutundaki oyunu indirebiliyor ve ICON A5 adlı deneysel uçakla (yukarıdaki) Hawaii adasının üzerinde uçabiliyor, bir takım görevleri yerine getirebiliyorsunuz.

Oyunda farklı uçakları belirli bir ücret karşılığında satın alabiliyorsunuz. İkinci Dünya Savaşı uçağı P-51 Mustang 7.99 dolar karşılığında indirilebilirken, tek pervaneli The Maule M-7-260C'yi 14.99 dolar karşılığında edinebiliyorsunuz. "Hawaiian Adventure Pack" adındaki paket için ise 19.99 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Önümüzdeki aylarda oyuna daha fazla indirilebilir içerik (DLC) eklenmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Gerekli sistem özellikleri nedir ?

bırakın ne bedavası ya adeta indiremedim o derece telefon numarasını bile istediler

Çok zor olmasına rağmen insanın oynuyası geliyor :D

MINIMUM REQUIREMENTS

Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Intel® any dual core or AMD® any dual core
2 GB RAM and 10 GB disk space
DirectX® 9.0c

ubuntu desteği yokmuş tüh!

Simdi download'u baslatiyorum, biter bitmez deneyecegim, Age of Empires Online oyunu da bunun gibi ucretsiz olarak sunuluyor, denemenizi tavsiye ederim.

indiriyorum deneyelim bakalım .)

Simdi download'u baslatiyorum, biter bitmez deneyecegim, Age of Empires Online oyunu da bunun gibi ucretsiz olarak sunuluyor, denemenizi tavsiye ederim.

bende indirmedim nasıl indirebiliriz ?

bu oyun nasıl indirilir marketplaceden bir türlü giriş yapamıyorum

yeni trend oyunu ücretsiz yapıp içindeki her adımı $ a endekslemek :)

Sen de yorum yaz