Beklenen cep Turkcell'de!

Merakla beklenen son nesil Blackberry cebi, Turkcell ile Türkiye'ye geldi! İşte sunulan fırsatlar...

BlackBerry Curve 9360 Turkcell'de!

Turkcell ve Research In Motion (RIM), BlackBerry 7 İşletim Sistemi'ne sahip yeni BlackBerry Curve 9360 Turkcell İletişim Merkezleri'nde müşterilerinin beğenisine sunuyor. BlackBerry Curve serisinin başarısı üzerine inşa edilen BlackBerry Curve 9360, iyi bir mobil sosyal deneyim sunuyor. Turkcell müşterileri Ocak ayından itibaren tarifelerine ek aylık 39 TL'den başlayan taksitlerle BlackBerry Curve 9360'a sahip olabilecek.

Turkcell her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet paketi içeren, 69 TL değerindeki Full paketine ayda sadece 39 TL ek ödemeyle BlackBerry Curve 9360 sahibi olma fırsatı sunuyor. Dileyen Turkcell müşterileri, cihazı, Çalışan Paket ya da Alo Süper Paket'in veya Alo Paket ile birlikte 24 ay boyunca ayda 45 TL'ye sahip olabilecekler.

Turkcell'liler, ayrıca BlackBerry Curve 9360'a, 100 MB BIS Giriş Paketi veya 1 GB Full BIS Paketi ile 24 aylık taksitle sahip olabilecekler.

BlackBerry Curve 9360'ın tavsiye edilen peşin satış fiyatı ise 529 USD. Turkcell müşterileri hem World'e özel 8 taksit avantajından yararlanabilir, hem de 100 MB BlackBerry BIS Giriş paketine, sınırlı bir süre için, aylık 6.90 TL'ye sahip olabilirler.

Kurumsal Turkcell müşterileri ise ihtiyaçlarına yönelik BlackBerry aboneliği ve internet paketi ile BlackBerry Curve 9360'a 54,90 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

BlackBerry Curve 9360'un diğer özellikleri

Yeni BlackBerry Curve 9360; ince, şık. BlackBerry Curve 9360; hızlı ve doğru yazım için ideal, klasik klavyesi ve tek elle kullanım kolaylığı sağlayan optik trackpad'iyle ergonomik bir tasarıma sahip. GPS ve Wi-Fi destekli BlackBerry'de flaş ve video kaydı özelliklerine sahip 5 MP kamera da bulunuyor. MicroSD/SDHC yuvası, ek depolama için 32 GB'a kadar bellek kartlarını destekliyor.

BlackBerry Curve 9360, yeni BlackBerry 7 işletim sisteminin yanı sıra geliştirilmiş işlemci, ekran ve bellek, dahili NFC (Yakın Alan İletişimi) desteği gibi güçlü donanım zenginleştirmelerine de ev sahipliği yapıyor.

Yeni nesil BlackBerry 7 işletim sistemi

BlackBerry 7 işletim sistemi, yeni nesil BlackBerry tarayıcısı ile geliyor. Bu tarayıcı; gelişmiş WebKit tarayıcı motorunun önemli ölçüde geliştirilen performansını, yeni BlackBerry Curve akıllı telefonlardaki donanım zenginlikleriyle bir araya getirerek hızlı bir internet gezintisi deneyimi sunuyor. Yeni nesil BlackBerry tarayıcısındaki zenginleştirmeler, aynı zamanda iyi bir navigasyon ve iyi oyun ve video deneyimleri için iyileştirilmiş HTML5 performansı da sağlıyor.

BlackBerry 7 işletim sistemi, verimliliği artırmak ve işbirliğini kolaylaştırmak için Documents To Go'nun Premium sürümü ve BlackBerry Protect gibi yüklü uygulamalar ve tümleşik işlevlerle birlikte geliyor. BlackBerry 7'ye dahil edilen BlackBerry Balance, hem iş hem de kişisel amaçlı kullanımlarda iyi bir BlackBerry akıllı telefon deneyimi yaşatıyor. Popüler evrensel arama yeteneği de artık sesle etkinleştirilen arama desteğine sahip.

İyi iletişim ve sosyal deneyimleri

BlackBerry Curve 9360, iyi bir şekilde bir araya getirilmiş telefon, e-posta, mesajlaşma ve sosyal uygulamaları sayesinde iyi bir sosyal deneyim sunuyor. Bu uygulamalar, kullanıcıların gün boyunca iletişimde kalmasını ve verimliliklerini garanti altına alıyor.

En son BBM (BlackBerry Messenger) sürümü, telefonda yüklü geliyor ve gerçek zamanlı BBM deneyimini farklı uygulamalara da taşıyor. Güncellenen Social Feeds (2.0) uygulaması; medya, podcast ve sık kullanılanlardaki güncellemeleri yakalayarak tek bir ekranda bir araya getiriyor. BlackBerry akıllı telefonlar için yeni Facebook (2.0) uygulaması, Facebook Sohbet ve BBM entegrasyonu gibi özelliklere sahip. BlackBerry akıllı telefonlar için Twitter uygulaması da gerçek zamanlı push bildirimleri ve Social Feeds entegrasyonu sayesinde olabildiğince tümleşik bir deneyim sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

bu telefonu kim ne diye alsın?

Sene 2012 arkadaşlar bu blackberry markası hala telefon satıyor nasıl mı şöyle. Öyle bir telefon düşünün ki bu telefonun fiyatı piyasadaki en üst seviye telefonlardan farksız. öyle bir telefon düşünün ki içindeki herşey BIS adı verilen bir sistem ile sınırlanmış ve yine öyle bir telefon düşünün ki BIS olmadan çöp sayılabilecek bir alet. Yine öyle bir telefon düşünün ki hem bi ton para verip alıyorsunuz hemde sınırlanıyorsunuz sınırlanmamak için bir daha para veriyorsunuz.

yahu sorarım sana blackberry sene olmuş 2012 sen kimsin BIS kim, telefonun ne mantığın nedir bi telefonu 1200-2000 tl ye sat insanlar a BIS kullandır hemde olmazsa olmaz de eee telefon oldu 3000 tl ulan iphone galaxy donanımları olsun İOS, Android yazılımları olsun bunlarla hala başa çıkabileceğini düşünüyorsan benden sana tavsiye o günleri çabuk görmek istiyorsan BIS i devre dışı bırak artık neyin dayatmasıdır bu neyin kafasıdır internet çağında insanları sınırla...

Ben beklemiyordum varmı bekleyen bu cepi?

Bu fiyata alınabilecek son telefon bence

hala blackberry satılıyor mu ya?

Sadece kullanmak şartı ile bedava verseler almam.......

Kim bekliyormus ki.bunu

beyin bedava

fiyar konusu doğal olrak pahalı fakat cihaz yeni olduğundab böyle olsa gerek... tüm telefonların yeni çıkan modellerinde aynı şeklide uçukluk görüle biliyor... ancak bu fiyat düşüşü kısa süre içersinde gerçekleşicek diye duyumlar aldım... şunu da söyliyebilirim cihaz gerçekten on numara estetik olarak kamera olarak özellik olrak gerçekten müthiş bir cihaz.. kullananlara hayırlı olsun...

Sen de yorum yaz