Beklenen Kaspersky paketi Türkiye'de!

Kaspersky'nin tek bir ürünle tüm cihazlarınızı koruyabilen güvenlik çözümü, Türkiye'de satışta!

Beklenen Kaspersky paketi Türkiye'de!

cLab, dünyanın en yaygın kullanılan cihazları için birinci sınıf koruma sağlayan yeni bir güvenlik ürünü olan "Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014"ü pazara sundu. Ürün, sadece Windows bilgisayarları değil, aynı zamanda Android akıllı telefonları, tablet bilgisayarları ve Mac bilgisayarları da koruyarak, tek bir etkinleştirme kodu ile her tür cihaz kombinasyonuna kolaylıkla koruma sağlanmasına olanak tanıyor.

Ev başına 4,5 cihaz

B2B International'ın Nisan 2013'te gerçekleştirdiği "B2C Uluslararası Marka Takip Anketi"nin sonuçlarına göre, bir evde internet bağlantısı olan ortalama 4,5 cihaz bulunuyor. Bu sonuç, bir ailenin bir veya iki bilgisayarı paylaşarak internete bağlandığı günlerin sona erdiği anlamına geliyor. Tüketicilerin satın aldığı her cihaz, aynı zamanda bu cihazların bakımı ve korunmasını da gündeme getiriyor. Bu noktada devreye giren Kaspersky, yeni ürünü "Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014" ile kullanıcılara, birden fazla cihaz için tek bir kodla tam güvenlik sağlıyor.

Ortalama bir kullanıcının, cihazlarının her biri için çoklu güvenlik ürünleri arama, satın alma ve yüklemeye saatler harcamasına artık gerek kalmadığını vurgulayan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Sertan Selçuk; "Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2014 ile kullanıcıların bilgisayar ve mobil cihazlarını korumak için izlemesi gereken yolu sadeleştirdik ve kolaylaştırdık. Müşterilerimiz tek bir ürün satın alabilir; tüm bilgisayar ve mobil cihazlarına tek bir lisans yükleyebilir ve en akıllı kararı aldıklarından emin olarak hayatlarına devam edebilir" dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

antivirüs yazılımları virüsleri icad edip yayan firmalardır. bu tabiki benim düşüncem. ürününü satmak için sebeplerin olmalı. hem de çok iyi sebepler olmalı ki daha çok satış yapabilesin. yaklaşık 3 yıldır antivirüs kullanmıyorum. inanın bana windowsun kendi yazılımı bile yeterli. unutmayın ki artık e-posta sunucuları otomatik olarak virüsleri bulup engelliyor. web siteleri de aynı şekilde (genellikle google) tarafından tehdit algılandığında sizleri uyarıyor ve erişiminizi engelliyor. son kullanıcıya gelene kadar önlemler alınıyor aslında. tabi sizlerde her dosyaya güvenli gözüyle bakıp atlamayın. birazda dikkatli olun. o zaman bunlara ihtiyacınız kalmaz.

tamindir bu sene kaspersky den ücret almış baya bi reklamını yapıyoda :)

Antivirüse para mı verilir.

kaspersky candır ;) sonra da bitdefender gelir

PC ni malwarebytes ile bir tarat bakalım neler bulacak ;))

10 yıldır maç kullanıyorum 2 gün önce karspersky aldım ve tam bu gün bilgisayarıma ilk defa virüs girdi. Karspersky ruhu bile duymadı. Sabahtan beri time Machine le uğraşıyorum.!!!!!!

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Beklenen Kaspersky paketi Türkiye'de!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir