Beklenen mobil oyun Bucketz geliyor!

Fizik, denge ve eğlenceyi bir araya getiren müthiş iPhone oyunu çok yakında geliyor!

Beklenen mobil oyun Bucketz geliyor!

Mobil oyun geliştiricisi Picnic Hippo, fizik motoruyla ve esprili hikayesiyle dikkat çeken aksiyon oyunu Bucketz'i iOS cihazlı oyunseverlere 26 Temmuz'da sunulacak. Oyunu iPhone, iPad ve iPod touch ile oynamak mümkün.

Bucketz'de denge, dikkat etmeniz gereken en önemli konu. Oyunda Bucketz adındaki kahramanlar çetesine katılıyorsunuz. Amacınız ise Dark Bucker ve kölelerinin arkasında yatan gizem perdesini aralamak. Oyunda karpuzlardan çeşitli mikro organizmalara çok sayıda uçan öğeyi toplamaınz gerekiyor. Bu sırada düşmanlarınızı alt etmeniz, engelleri başarıyla geçmeniz ve sürprizlere hazırlıklı olmanız da şart. Oyun, sezgisel ve sizi içine çeken oynanışı, grafikleri ve etkileyici animasyonları, müziği ile hit olacak tüm özellikleri içinde barındırıyor. Giderek zorlaşan oyunda ve hiçbir seviyeyi iki kez oynamıyorsunuz, böylece hiç sıkılmıyorsunuz.

Bucketz, en son iPhone ve iPad'in Retina ekranını da tam anlamıyla değerlendiriyor. Oyundaki karakterler ise profesyonel Hollywood oyuncuları tarafından seslendirilmiş ve sizi her zaman eğlendiriyorlar. Bucketz oyununu App Store'dan 1.99 dolara indirebiliceksiniz. Bucketz'a ulaşmak için www.bucketz.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

1.99 dolarım warda app store gırcek bi apple ım yok :D

harikulade ve muazzam...

Beklenen oyun deyince HALF-LIFE aklıma gelir gerisi boşş

İstesen de şu anda alamıyorsun zaten. Uygulama Türkiye AppStore destekli değil maalesef.

oyunu bir de app store da bulabilsek :)

Bugün çıktı şu anda alıp oynanabiliyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir