Beklenen telefon Jade Primo ortaya çıktı!

Eğer gerçek bir fiyat / performans canavarı arıyorsanız, bu telefon tam size göre!

  • Ercan Uğurlu
Beklenen telefon Jade Primo ortaya çıktı!

Yüzünü bizlere ilk kez IFA 2015'te gösteren Acer'ın yeni amiral gemisi telefonu, Filipinler'de düzenlenen bir etkinlikte tüm detaylarıyla tanıtıldı. Microsoft'tan sonra Windows 10'lu cep telefonu modellerinde ilk atağı yapan Acer, özellikle Continuum desteğiyle çok konuşulacak olan Liquid Jade Primo isimli amiralini tanıttı.

Windows 10'un Continuum özelliğiyle birlikte gelecek olmasıyla kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplaması düşünülen Liquid Jade Primo, bu özellik sayesinde bir klavye ve fare eşliğinde monitöre bağlandığında, gerçek bir mini PC deneyimi yaşatabiliyor.

LG G4'ten de aşina olduğumuz altı çekirdekli Snapdragon 808 işlemciyle birlikte gelen Jade Primo, 5.5 inç boyutunda, Full HD çözünürlükte bir ekranın sahibi. 32 GB depolama birimi ve 3 GB RAM desteğinin de sahibi olan telefon, tam 21 MP arka kamera ile 8 MP ön kamerayı da üzerinde taşıyor.

Tanıtıldığı Filipinler'de 18.990 PHP (410 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan Acer Jade Primo, bu anlamda sunduğu özellikler kadar fiyatıyla da dikkat çekiyor. Zira ülkede Jade Primo ile yakın teknik birimlere sahip LG G4, 31.990 PHP'den satışa sunuluyor. Bu anlamda fiyat/performans olarak ilgi göreceği açık olan Jade Primo'nun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

o donanımla wp uçar adamlar sağlam yapmış

@yasar1988 wpnin uçması için o donanıma ihtiyacı yok hatta o donanım gereksiz yere para harcatır. uygulama gerekli donanım değil.

O nası isimdir bebek bezi gibi ultra prima uzun bide acer isimmi bulamadın fransız şarkıcı adı gibi

@25 Ekim 2015 19:20 Yanlız hatılatayım bir başka millete bir atıf yaparken sana da aynı şekilde atıf yapılma hakkını doğuyorsun.Biraz dikkat.

Ayrıca Continuum istasyonu kutunun içinde geliyor.

Bu donanımla windows p uçar. Bu fiyata gelirse kesin olarak alırım.

bundan sonra yazılım tasarım konuşur ekran kalitesi pil ömrü donanım artık kimseyi ilgilendirmiyorum bazı sorunlu tipler dışında malzeme kalitesinide atlamamak gerek plastık bir telefon asla kullanmam isterse diğer saydığım özelliklerde olsun

Bi telefonda tasarım her şeydir.Bu kesinlikle çöp.

Android olsaydı performans diyemezlerdi belki konuda açmazları O

Bu arada tasarım çöp bir lumia tasarımı etmez ama wpnin yaygınlaştığını görmek güzel

Türkiyede de satılsııınn :)

Bilgisayarımdan daha hızlı :(

Uygulama yeterince var artık onu bahane etmeyin ,androidde çok ama sistem o kadar berbatki o övündüğünüz uygulamalrı çalıştırmak için en az 2000 tl para vermeniz lazım windowsta öyle bir sıkıntı yok, android daha kendi yerleşik telefon rehberini bile kasarak açıyor....

@26 Ekim 2015 07:28 Saf Android de mi yoksa Samsung mu? Saf Android böyle bir sıkıntı yaratmıyor diye biliyorum...

Yuh be continuum özelliği falan var bu telefonun. Efsane bişey türkiye 1500 den başlar 1000 e düşer. Acer yanında klavye mause vericeklerini söylemişti. Continuumla tam bir bilgisayar olcak demişti. Efsane ucuz. Eğer gerçekten bu fiyatsa alırım.

Sen de yorum yaz