Benimsayfam ile Hürriyet'te herkese yer var

Kişiselleşen internet dünyasında "Benimsayfam" ile özel bir yaşam alanı sizleri bekliyor.

Benimsayfam ile Hürriyet'te herkese yer var

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen haber portalı hurriyet.com.tr'de "Benimsayfam" servisi sayesinde kullanıcılar içeriğini tamamen kendilerinin düzenleyebileceği, etkinlikler ve gruplar oluşturabileceği, diğer üyelerle sohbet edip, paylaşımda bulunabileceği özel bir yaşam alanı oluşturuyorlar.

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen haber portali olmasının yanı sıra önemli bir yaşam alanı da olan hurriyet.com.tr, haber arşivleyen, internette yorum yazan, günlük hayatında haberleri sürekli internetten takip eden, bu haberleri arkadaşlarıyla paylaşan internet okuyucularına yönelik yeni bir servis başlattı. "Benimsayfam" adıyla sunulan bu servis hurriyet.com.tr kullanıcılarının haberleri yorumlamalarını, paylaşmalarını, kişiselleştirmelerini ve bu sayede kendi yaşam alanlarını oluşturmalarını sağlıyor. Çıkış noktası üyelerinin birbiriyle sosyal olarak iletişimde bulunacakları bir dünya yaratmak olan "Benimsayfam" ile hurriyet.com.tr yalnızca bir haber sitesi olarak bulunmadığını, bunun yanı sıra sosyal medyada da var olduğunu vurguluyor.

hurriyet.com.tr okurları "Benimsayfam" servisini kullanarak istedikleri ve ilgilendikleri haberleri arşivleyebiliyor, haberlerle ilgili yaptıkları tüm yorumları görüntüleyebiliyorlar. "Benimsayfam" altında oluşturdukları kendi kişisel sayfalarına beğendikleri Hürriyet yazarlarını ve en çok ziyaret ettikleri sayfaları ekleyebiliyorlar. "Benimsayfam" servisine üye olan arkadaşları arasında o sırada online olan kullanıcılarla sohbet edip, fotoğraf paylaşabiliyorlar. hurriyet.com.tr okurlarının haberlerle ilgili yaptıkları en son yorumları, oluşturulmuş en son etkinlikleri ve grupları izleyebiliyorlar.

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Benimsayfam ile Hürriyet'te herkese yer var
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir