BenQ, en ince LCD ekranı V2400W'yi sundu

BenQ, dünyanın en ince LCD ekranı BenQ V2400W'yi kullanıcıların beğenisine sundu.

BenQ'dan incelik zarafeti
BenQ V2400W, tasarımı ile sofistike ve stil sahibi kişileri hedef alan yeni bir yaşam tarzı yaratmak istiyor.

Dünyanın elit şirketlerinin sahip olduğu, uluslararası prestijli IF tasarım ödülüne layık görülen BenQ V2400W, dünyanın en ince 24" LCD monitör tasarımı ve B-2 casus bombalama uçağının aerodinamik kıvrımları ile dikkat çekici bir ürün.

BenQ V2400W, dinamik enerji, kinetik güzellik ve geleneksel olmayan perspektifinin bileşimi ile teknolojiyi farklı bir boyuta taşıyor. BenQ V2400W, yeni RHCM enjeksiyon teknolojisi ve Full HD 1080p desteği gibi gelişmiş teknolojik özellikleri de içerisinde barındırıyor.

BenQ V2400W'nun modern kıvrımları, yeni biçim ve tasarımların oluşturulmasını sağlayan gelişmiş Rapid Heat Cycle Molding (RHCM) enjeksiyon teknolojisi sayesinde oluşturulabiliyor.

Ayağın metalik parçalarla sürtünmesi, sağ taraflı standın 24" geniş ekranı destekleyebilmesini, görüntü açılarının istenen şekilde ayarlanabilmesini sağlayabilecek şekilde tasarlanan BenQ V2400W, parlak piyano siyah yüzeyi ile lüks düşkünlerine hitap ediyor.

BenQ V2400W'nun en kalın noktası bile sadece 2.44" kalınlığa sahip olup aynı zamanda kendisinden sonra en ince monitörden %21 daha ince olması ürünü dünyanın en ince 24" geniş ekran LCD'si haline getiriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bi de büyük hali olsa

24 inç için 799USD+KDV pahalı bu fiyata 28 inç olsaydı alınabilirdi.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir