BenQ, en ince LCD ekranı V2400W'yi sundu

BenQ, dünyanın en ince LCD ekranı BenQ V2400W'yi kullanıcıların beğenisine sundu.

BenQ, V2400W ürünüyle görselliğe ağırlık veriyor

BenQ, V2400W ürünüyle görselliğe ağırlık veriyor

BenQ V2400W, mavi LED ışıklı dokunmatik tuş takımı ile kolayca kumanda edilebiliyor. HDCP destekli HDMI, DVI-D ve VGA girişleri geleceğin yüksek çözünürlüklü bağlantı kalitesini ve uyumunu sağlarken; BenQ'nun Senseye+Photo Human Vision teknolojisiyle de oldukça canlı, net ve parlak renkler sunuyor. BenQ V2400W, beş standart görüntü modu Dynamic, Photo, Standart, Movie ve SRGB ile tek bir düğmeden görüntünün optimize edilmesini daha kolay hale getiriyor.

BenQ V2400W, NSTL özelliği ile monitörden yazıcıya, dijital kamera ve bütün görsel araçlara üstün renk iletimi sağlıyor. BenQ V2400W aynı zamanda 4000:1 Dinamik Kontrast Oranı da siyahı yeni düzeylere yoğunlaştırarak, en ince görüntü detaylarını bile son derece açık ve net bir şekilde ortaya koyuyor. Videoların detaylarındaki olası gölgeleri ortadan kaldırmak ve canlı bir görüntü vermek amacıyla BenQ V2400W, 2MS GTG tepki süresi sağlayan, BenQ'nun gelişmiş Hareket Hızlandırıcı (AMA) teknolojisinden yararlanıyor.

BenQ V2400W, FULL HD 24" bir monitör için oldukça uygun olan 799 USD+KDV son kullanıcı fiyatıyla raflardaki yerini aldı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bi de büyük hali olsa

24 inç için 799USD+KDV pahalı bu fiyata 28 inç olsaydı alınabilirdi.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
BenQ, V2400W ürünüyle görselliğe ağırlık veriyor
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir