Beşiktaş taraftarından, "Çok bekledik be abi!

Vodafone'dan her saniyesi gerçek bir hasret hikâyesi: "Çok bekledik be abi!"

Beşiktaş taraftarından, "Çok bekledik be abi!"

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, henüz inşaat halindeyken bile Türkiye'nin en çok konuşulan stadyumu haline gelen Vodafone Arena'nın açılışı için "Çok Bekledik Be Abi!" kampanyasını hazırladı.

Tribal Worldwide İstanbul imzasını taşıyan kampanyanın filminde, Beşiktaşlı taraftarların sosyal medyada "Stat Abi" diye hitap ettiği Vodafone Arena'nın açılışına kadar geçen 2,5 yıllık bekleme süreci anlatılıyor. Her saniyesi gerçek taraftar hikâyelerinden oluşan filmde, yağmur çamur demeden inşaatı izleyenler; olmadık bir saatte inşaata girmeye çalışanlar; çocuğunun beşiğini stat şeklinde tasarlayanlar; pastadan, okey tahtalarından, hatta sarmalardan stadyum yapanlar gösteriliyor. Filmin sonunda ise "Ama inan, böylesini biz bile beklemiyorduk!" mesajı verilerek Türkiye'nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena'nın açılışı duyuruluyor.

http://www.vodafonearena.com.tr adresine girenler, filmin her saniyesinin gerçek hayattaki karşılığını görebiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

hasta beşktaşlıyımdır fakat stadı hiç beğenmedim. dış tasarım son derece kötü. biçimsiz kolonlar sıra sıra dizilmiş şantiye havası veriyor. koltuklardaki yazılarda düzel değil. insan bir kartal amblemi koyar be arkadaş... işi bilmeyenler stat yapıyor Beşiktaşımıza

@09 Nisan 2016 16:01 İçine girmeyen bilemez diyorum ve fotoğraflardan görüp konuşmamanı tavsiye ediyorum.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost