Bethesda Yeni Fallout 76 Oyununu Duyurdu!

Bethesda, uzun süren bekleyişin ardından yeni oyunu Fallout 76'yı resmi olarak duyurdu!

  • Levent Öztürk
Uzun bekleyiş Fallout 76 duyurusu ile sona erdi.

Bethesda'nın gün boyu süren Twitch yayınını izleyen hayranlar, oyun geliştiricisinin sürprizi ile ödüllendirildi. "Please Stand By" (Lütfen Bekleyin) test desenini barındıran bir TV görüntüsü ile dünyayı heyecana sürükleyen Bethasda'nın Twitch kanalı, en sonunda Fallout evreninin son üyesini duyurdu: Fallout 76.

Yıllık E3 oyun fuarına sadece birkaç hafta kalmış olmasına rağmen görünene göre Bethesda, ilk büyük duyurusunu yapmak için daha fazla sabredemedi. Yayın, bir önceki gün bazı ipuçları sunmuştu ve bunların arasında televizyon ile ekranı paylaşan bir Vault Boy biblosu ve arada görüntüden geçen Bethesda çalışanları bulunuyordu.

Fallout 76 – Official Teaser TrailerFallout 76 – Official Teaser Trailer
Watch the official teaser trailer for Fallout 76 from award-winning creators Bethesda Game Studios. See more during this year’s Bethesda E3 Showcase happening on June 10th at 6:30pm PT in Los Angeles, CA or live on YouTube.com/BethesdaSoftworks or Twitch.TV/Bethesda. Stay alert and follow Fallout on social media: Official Site – fallout.com Facebook – Twitter – Instagram – ESRB RATING PENDING: May contain content inappropriate for children. Visit for rating information.

Ayrıca firma, kısa bir süre önce en büyük markalarından bazılarını da güncelledi ve Skyrim ile Doom'un VR ve Nintendo Switch sürümlerini yayınladı. 2015 yılının Fallout 4 oyununun bir VR sürümü de yayınlandı.

Gelelim Fallout 76'ya... Kısa tanıtım, oyunun yer altı kasalarının (vault) birinde yaşan bir karakterin Pip-Boy giyilebilir bilgisayarını takması ve "geri alım gününü" kutlamaya hazırlanmasından başka pek bir şey göstermedi. Karakterin tulumunun arkasında da "76" sayısı bulunuyordu.

Yeni oyun için henüz daha fazla detay verilmemiş olsa da, E3 ile beraber daha fazla bilginin sunulacağına emin olabiliriz. Ayrıca Bethesda'nın duyuracağı tek yeni oyun da bu olmayabilir. Firma, 10 Haziran, Cumartesi tarihinde Los Angeles'ta bir E3 basın etkinliği düzenlemeyi planlıyor...

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost