Better Facebook ile daha iyi bir Facebook!

Bu eklenti ile Facebook'un arka planını, renklerini değiştirin, ona yeni işlevler ekleyin...

  • Zeynel A. Öztürk

Better Facebook ile Facebook'unuzun görünümünü kendinize göre düzenleyebilir ve yeni işlevler ekleyebilirsiniz. Tanınan birçok tarayıcıda çalışan eklenti, gelişmiş gizlilik seçenekleri ile Facebook'un arka planını değiştirme olanağı sunuyor.

Better Facebook'u ilk yüklediğinizde ve profilinize gittiğinizde size yeni özellikler hakkında bazı bilgiler gösteriliyor.

Renk ve menü çubuğu ayarlamaları: Eklenti sayesinde sayfanızda kullanılan renkleri ve sayfa düzenini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bir tema seçmeniz dahi mümkün. Arkadaşlarınızın resimlerine daha kolay bir şekilde yakınlaşmak da eklentinin işlevleri arasında.

Gelişmiş filtreleme seçenekleri sayesinde mesaj yönetimini daha kolay bir hale getirmeniz mümkün. Eklenti, Facebook'un yan çubuğunu da tek tıklamayla genişletebiliyor ve oldukça kullanışlı bir hale getiriyor.

Better Facebook'un en son sürümünü yüklemek için bu sayfaya gidin ve kullandığınız tarayıcıyı seçin! Firefox, Chrome, Safari, Opera desteklenen tarayıcılar arasında.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

uzun zamandir kullaniyorum. remove recent activity ve friend tracker ozelligi cok guzel

herkese mi oyle gozukuyor yoksa yuklenilen pc de mi sadece?

Bu eklentiyi yıllarca kullandım özellikle yazıların kırmızı olan teması daha hoş. Arkaplan temasını değiştirmenize gerek yok aslında tabii zevkinize kalmış.

Artı olarak her videonun ( videonun ismine tıklayarak açma ) en alt seçeneğinde video'yu indir seçeneği de sunuluyor yani tarayıcınıza ek bir eklenti yüklmeye gerek yok bunun için, ayrıca herhangi bir fotoğrafın üzerin gelince önizlemesini göstermektedir illaki o kişinin profiline tıklayıp bakmanıza gerek yok. Daha bir çok artısı var yüklemenizi tavsiye ediyorum pişman olmazsınız.

bunu sadece ben kendi pc imdemi görcem yoksa sayfama giren herkezmi? tek ben görceksem ne anlamı kaldı? :)

tema, renk vs. değişiklikleri sadece kendiniz görebiliyorsunuz. başkaları sizi hala klasik facebook temasıyla görüyor.

sadece yüklü bilgisayarda gözüküyor, facebook kullanıcıları bunu görmüyor

Ya bu popüler siteler kullanıcılarına kulak verseler de ona göre kişiselleştirme olanakları sunsalar.Bu eklenti köklentilerle kişisel verilerimiz tehlikeye giriyor.

better facebook yükledim ama hiç beğenmedim. profilde gizleyebiliyoruz ama tamamen kaldırmak istiyorum nasıl yapacağız ?

arkadaşlar yükledim ama kaldırmayı yapamadım yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar yükledim ama kaldırmayı yapamadım yardımcı olurmusunuz

Sen de yorum yaz