BigSoft'tan Matematik öğreten program

BigSoft, İlköğretim 2. kademe öğrencileri için Matematik eğitim programı hazırladı.

BigSoft, İlköğretim 2. kademe öğrencileri için hazırlandığı "Matematik" isimli eğitim programını satışa sundu. Sınavlara hazırlanan öğrencilerin zamanı en iyi şekilde kullanarak konuları uzun anlatımlar yerine üniteleri formül ve örneklerle anlatılacak şekilde tasarlandı. BigSoft Matematik programı KDV dahil 20 YTL'den satılıyor.

Programda neler var?

BigSoft Matematik programında tüm konular uzun uzun anlatımlarla değil, formül ve örneklerle açıklanıyor. OKS ve yıl sonu bitirme sınavlarına hazırlanan tüm ilköğretim 2.kademe öğrencileri için pratik bir kaynak olan Matematik programında 16 ünite, 191 konu başlığı, 300 örnek problem bulunuyor.

Bilgi için:
Bigsoft
Tel: (0216) 658 88 40

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Eğitim için hazırlanan programların gittikçe artması sevindirici. Matematik öğretmeni olarak böyle uğraşların olmasının güzel olduğunu düşünüyorum.

kendim matlab kullanıyorum :) herderde deva kendisi

Bilgisizlige hayir. Egitim icin el ele

bunun lise olanından varmı?

Bilgisayar destekli eğitimde en büyük sorunumuz kaliteli yazılım eksikliği. Umuyorum BigSoft içeriği ile kaliteli bir yazılım üretmiştir.

Güzel birşeye benziyor.

Programın ancak soru çözmek için kullanılması gerekir. Çünkü konuların uzun uzun anlatımını dinlemeden sadece formül ve örnek problemlerle konuyu öğrenen öğrenci ancak o örnek problemlere benzer sorular çözebilir. Yorum yapma yetisi azalır. Doğru olan önce konunun uzun uzadıya dinlenmesi, sonra öğrencinin formüllerin ne anlama geldiğini kendi kavraması ve soru çözmesidir.

evde matlab kullanıyorum :)

Bilgisayar destekli matematik öğretim yöntemlerine göre çok iyi sayılmaz. Nek kadar yoğun teknoloji kullanıldığı çok onemli değil, teknolojinin eğitimde ne kadar verimli kullanıldığı önemlidir. Bence çok iyi olmamış.

hımmmm güzel olabilir

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play