Bildiğiniz tüm dizüstü farelerini unutun!

Notebook'unuz ile çalışırken farenizi koyacak yer bulamıyor musunuz? Bu fare size ilaç gibi gelecek!

  • Gökay Özbudak
Dizüstünde fare derdine son!
Şarj sorunu da minimuma indiriliyor...

Yeni Zelanda'dan bir firma olan Swiftpoint, dizüstü bilgisayarlardaki fare kullanımını baştan yaratmaya karar verdi. Firmanın ortaya çıkarttığı yeni fare, çabuk şarj edilebilir ve oldukça küçük.

Firmanın devrim niteliğinde dediği fare, dizüstü bilgisayarlarının klavyelerin alt kısmındaki boş alanda kullanılıyor. Kullanım tarzı ise, tıpkı bir kalemi andırıyor. Farenin şarj ve pil derdi çok az olacağı söyleniyor. USB'den şarj ediliyor ve 30 saniyelik bir şarj saatlerce kullanım sağlıyorken 90 dakikalık bir şarjla fare 4 hafta boyunca dayanıyor.

Farenin fiyatı ise 69.95 dolar olacak. Firmanın, Logitech gibi piyasanın üstteki firmalarıyla yarışacağı düşünülürse oldukça iyi bir pazarlama yöntemi de uygulamalı. Swiftpoint'in açıklamasına göre fare kendi sitesinde satılacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

70 dolara bi mouse bu ne yaa

Geçen bi tane logitech performance mouse mx aldım valla acayip rahat küçük fareler insanın parmaklrını ağırtıyor

zaten satışa çıkarılmış swiftpoint'in kendi sitesinde videosu bile var...

Kullanımı klasik fare kadar rahatsa neden olmasın.

5 yıl önce bi tanıdıgın kablosuz faresi bozulmustu şar yuvası falan var süper bişee aldım tamir ettim verdim gerek kalmadı dedi tam 5 yıldır kullanıyorummm daha orjinal pili tam 24 saat şarza 1 hafta gidiyo dahası yokk markası da yok :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play