Bilişim 500'e son başvuru tarihi uzatıldı

Bilişim 500 Araştırması için başvuru tarihi 18 Nisan 2007 tarihinden 30 Nisan 2008'e kadar uzatıldı.

Başvuru tarihi uzatıldı

Türkiye bilişim pazarındaki değişim ve gelişmelere ayna tutan 'Bilişim 500'de firmalar donanım, yazılım, hizmet ve özel bölüm ana başlıkları altında yerlerini alacaklar.

Dört ana kategori altında toplam 46 alt kategorinin yer aldığı 'Bilişim 500'de bu yıl birçok yenilik yer alıyor. E-ticaret kategorisinin B2B ve B2C olarak ayrıldığı araştırmaya ayrıca doküman arşiv yönetim yazılımı kategorisi eklendi. İhracat alanının; donanım, yazılım ve hizmet olarak ayrılması ise bu yıl dikkat çeken diğer bir yenilik oldu.

Türkiye'de bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmaların 2007 yılı net satış gelirleri baz alınarak ortaya çıkacak olan sıralama Haziran ayında açıklanacak. Kuruluşların resmi belgelere dayalı beyanları ile net satış gelirleri esas alınarak yapılan 'Bilişim 500'e katılmak için firmaların 30 Nisan 2008 tarihine kadar interpromedya.com.tr sitesinde yer alan formu doldurup İnterpromedya'ya ulaştırması yeterli olacak.

Bilişim 500 Araştırması'nın tamamlanmasının ardından hazırlanan, kamu ve özel sektör ile paylaşılan İlk 500 Bilişim Şirketi Yayını, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında ilk ve tek referans kaynağı olma niteliği taşıyor. 'Bilişim 500' yayını; firmaların sıralanmasının yanı sıra, dünya ve bölgesel bilişim pazarı değerlendirmesini de içeriyor.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Başvuru tarihi uzatıldı
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir